12. července 2015 • 10:25

K zemi za 176 sekund! Čagajev složil Pianetu a obhájil titul WBA

Autor:
Uzbecký boxer Ruslan Čagajev (vlevo) knokautoval Francesca Pianetu
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Uzbecký boxer Ruslan Čagajev obhájil titul profesionálního mistra světa v těžké váze organizace WBA. V sobotním zápase v Magdeburgu knokautoval v Německu žijícího Itala Francesca Pianetu už v prvním kole. Souboj, na který přišlo 5000 diváků, trval jen 176 sekund."Zlomilo mi to srdce. Nedával jsem pozor a přišla rána. Je to hrozné zklamání," řekl třicetiletý Pianeta, který utrpěl v 34. zápase v profesionálním ringu druhou porážku. Předloni prohrál rovněž k.o. s Ukrajincem Vladimirem Kličkem.

Také o šest let starší Čagajev má na kontě dvě porážky, z toho jednu s Kličkem, kterému podlehl v roce 2009. V sobotu obhájil titul regulérního šampiona WBA, který získal loni po vítězství nad Američanem Fresem Oquendem. Čagajev má nyní 34 výher z 37 zápasů.

Kličko je takzvaným superšampionem WBA, k tomu má mistrovské tituly organizací WBO, IBF a IBO.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze