7. března 2017 • 09:13

Připravte si moje pásy, ohlásil "král" Fury návrat. Nemá ale licenci

Autor:
Vypasený Fury s manželkou Paris na dovolené.
TOP VIDEA
Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily Samková: Bylo to těžší než v Soči. Holky se hrozně zlepšily
12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni 12. den na ZOH: Ester vs. Nagano, Češi vs. plexi, Fourcade vs. všichni
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý profesionální mistr světa v těžké váze Tyson Fury ohlásil na květen návrat do ringu, třebaže má kvůli dopingovému nálezu pozastavenou platnost licence. Osmadvacetiletý Brit naposledy boxoval v listopadu 2015, kdy v zápase o titul senzačně porazil Ukrajince Vladimira Klička."Mimořádná zpráva. Vracím se. Třináctého května, na soupeři se pracuje," napsal Fury v pondělí na twitteru.

Fury kvůli zdravotnímu stavu dvakrát odložil plánovanou odvetu s Kličkem a loni v říjnu se vzdal titulů organizací WBO a WBA. Krátce předtím přiznal psychické problémy a oznámil, že se opíjel a bral kokain, aby se vyrovnal s depresemi.

Britská antidopingová agentura navíc oznámila, že Fury měl v únoru 2015 pozitivní test na anabolický steroid nandrolon. Před komisi se kvůli depresím dosud nedostavil a britská kontrolní komise pro profesionální box mu do vyřešení případu pozastavila platnost licence.

"Připravte si moje pásy, protože ty patří králi. Kdokoliv má můj pás, jdu si pro něj. Malý, nebo velký," vyhlásil teď ale Fury. Co z toho bude?

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  Fury, box, profesionální, Sport
 Klasická verze
Mobilní verze