24. září 2018 • 17:09

Tak dopadl Povětkin. Ruský boxer ukázal zničený obličej po K.O.

Autor:
TOP VIDEA
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu Petr Ševčík pod lupou: Kdo je hráč, kterého ohlásila Slavii jako posilu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vydržel přes polovinu plánovaných kol, ale pak už šel k zemi. Ruský boxer Alexandr Povětkin ukázal, jak vypadá jeho obličej po sobotní porážce s Anthony Joshuou ve Wembley, ve kterých britský šampion obhájil pásy organizací WBA, WBO, IBF a IBO.Detaily z Povětkinova profilu na Instagramu ukázaly, jak ostré byly Joshuovy údery. Povětkin sice začal duel slibně a zasáhl soupeřův nos, ze kterého začala téct krev, pak už však postupně britský boxer přebíral iniciativu a v sedmém kole Povětkina knokautoval poté, co ho předtím už jednou poslal k zemi.

Zdrcujícímu vítězství odpovídalo, jak vypadal Povětkin v obličeji. Krvavé šrámy kolem obou očí a náplast zakrývající největší ránu nad obočím.

Podle ruského boxera Andreje Sirotkina měl Povětkinův kouč ukončit zápas už poté, co došlo k prvnímu sražení jeho svěřence. K takovému kroku byl připravený až po druhém pádu, ale předešel ho rozhodčí.

„Je jasné, že boxer bude bojovat až do úplného konce, ale také bylo zřejmé, že se už nemá šanci se vzpamatovat. Proč pokračovat v takovém věku?“ narážel Sirotkin v rozhovoru pro Sovětskij sport na věkový rozdíl obou soupeřů. Povětkin je o 11 let starší než Joshua.

Pěsti stranou. Jakmile zápas skončil, došlo v zákulisí k férovému gestu. Joshua přišel Povětkinovi pogratulovat k jeho výkonu.

Vítěz Anthony Joshua přišel po zápase pogratulovat Alexandru Povětkinovi do šatny
Vítěz Anthony Joshua přišel po zápase pogratulovat Alexandru Povětkinovi do šatny

Témata:  sport, box, Povětkin, Joshua, FOTO
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze