Boxer Ducár v Rusku prohrál na body. S výkonem jsem spokojený, řekl | iSport.cz
12. března 2020 • 21:45

Boxer Ducár v Rusku prohrál na body. S výkonem jsem spokojený, řekl

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaká je nálada ve Slavii před restartem? Pomohla jí pauza?
Nausch Sluková a Hermannová zase spolu. Podívejte se na jejich trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Boxer Vasil Ducár prohrál v Kazani s domácím Alexejem Jegorovem 0:3 na body a připsal si třetí porážku v profesionálním ringu. Třicetiletý Čech předvedl proti favorizovanému Rusovi a světové devatenáctce v křížové váhové kategorii do 90,7 kg solidní výkon, prohrál ale zaslouženě.„Byl to dobrý zápas. Moc úderů jsem neschytal, žádný čistý, nic se mnou neotřáslo,“ řekl Ducár. „Zápas mě bavil. Byl jsem míň aktivní, ale byl to plán. Čekat na nějaký kontr, aby vyšel a vyhrál jsem před limitem. Bohužel to nevyšlo,“ litoval rodák ze Znojma.

Ducár si připsal mezi profesionály třetí prohru, znovu na body a opět na půdě soupeře. Podobně prohrál i s Jihoafričanem Kevinem Lerenou a Hervem Lofidim z Francie. „Prohrál jsem o kousek, ale s výkonem jsem relativně spokojený,“ dodal Ducár.

Český boxer Vasil Ducár
Český boxer Vasil Ducár

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud