Singh musí na operaci s kolenem | iSport.cz
8. ledna 2009 • 11:12

Singh musí na operaci s kolenem

Autor: ČTK
Vijay Singh s trofejí na turnaji Barclays Classic
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Pardubice - Sparta: Hráli skvěle, my nebyli dost dobří, uvědomuje si Krupp Pardubice - Sparta: Hráli skvěle, my nebyli dost dobří, uvědomuje si Krupp
VŠECHNA VIDEA ZDE

První hráč finančního žebříčku loňské golfové sezony Vijay Singh přijde kvůli operaci kolena v úvodu sezony o čtyři turnaje PGA.Pětačtyřicetiletý hráč z Fidži se chystá ve středu na operaci zraněného kolena a čeká ho třítýdenní pauza.

Ještě před chirurgickým zákrokem si Singh o víkendu zahraje na Havaji turnaj s dotací 5,6 milionu dolarů, kterého se účastní vítězové loňských podniků.

Pozvání na něj přijala většina hráčů ze světové špičky, účast vedle zraněné světové jedničky Tigera Woodse odmítli jen Španěl Sergio García, Američan Phil Mickelson a Ir Padraig Harrington.

Na úvodním letošním turnaji elitního okruhu bude Singh startovat navzdory problémům s meniskem, který si poranil na prosincovém Woodsově turnaji v Kalifornii.

"Dokud nezačnu chodit, tak to moc nebolí. Bolí to jenom, když chodím z kopce. Zvládnu to," řekl pátý hráč světa, který se chce na turnaje vrátit už v polovině února.

Témata:  sport, golf, pga, singh
 
Články odjinud


Články odjinud