Pozemkářky do 18 let obhájily bronz na ME divize B

0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

České pozemní hokejistky do 18 let obhájily na domácím mistrovství Evropy divize B bronzové medaile. V utkání o třetí místo dnes v pražském Edenu porazily Itálii po samostatných nájezdech 2:1. Zápas skončil nerozhodně 1:1, když ve druhém poločase Monika Kubů smazala manko z první půle. Rozhodující nájezd proměnila Anna Vorlová.

Výběr trenéra Petra Nováka tak stejně jako na předchozím šampionátu před dvěma lety skončil těsně za příčkami, které zajišťují postup mezi elitu.
Titul v Praze získaly semifinálové přemožitelky českého týmu Rusky po vítězství 2:1 nad Walesem. Oba týmy si za dva roky zahrají v divizi A.

Mistrovství Evropy divize B hráček do 18 let v pozemním hokeji v Praze:
Finále: Rusko - Wales 2:1 (2:1)
O 3. místo: Česká republika - Itálie 1:1 po prodl. (1:1, 0:1), na nájezdy 2:1.
Konečné pořadí: 1. Rusko, 2. Wales (oba postup), 3. Česká republika, 4. Itálie, 5. Polsko, 6. Ukrajina, 7. Švýcarsko, 8. Litva (sestup).