Chrudim slaví 11. pohárový triumf, Spartu sestřelil Brazilec Bagatini

0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

Futsalisté Chrudimi pojedenácté získali Pohár FAČR. Ve finále ve Zruči nad Sázavou porazili pražskou Spartu 3:2, dva góly dal Brazilec Agne Antonio Bagatini.

Za posledních deset let nezískala Chrudim pohár jen v roce 2014, kdy ve finále podlehla Teplicím na penalty. Tentokrát sice favorit po Vnukově tečované střele prohrával, ale Bagatini do poločasu skóre otočil a po změně stran zvýšil po individuální akci na 3:1 Koudelka.

Střelec gólu pak ale před chrudimským brankovištěm fauloval a sparťan Novak nařízený kop bez zdi proměnil. Pražané to pak v závěrečných minutách i dál zkoušeli bez brankáře, ale vyrovnat už nedokázali.

Sparta Praha - ERA-PACK Chrudim 2:3 (1:2)
Branky: 7. Vnuk, 36. Novak - 15. a 19. Bagatini, 32. Koudelka.