Futsalová Sparta v Lize mistrů opět vyhrála, postupuje do elitní fáze

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Futsalisté pražské Sparty při premiéře v Lize mistrů postoupili do elitní fáze. Čeští šampioni doma porazili polský tým Bielsko-Biala 4:1 a také ve třetím utkání základní skupiny zvítězili.

Sparťané, kterým by k postupu stačila i remíza, znovu výborně začali. Už ve druhé minutě otevřel skóre Grbeša a za sedm minut zvýšil Seidler. Na začátku druhé půle Bondar zápas zdramatizoval trefou na 1:2, ale Amadeu rychle vrátil Pražanům dvoubrankové vedení. Těsně před koncem pak kapitán Drahovský při soupeřově power play zpečetil domácí triumf gólem do prázdné branky.

Elitní fáze Ligy mistrů se bude hrát mezi 19. a 24. listopadem. Losování je na programu v pátek 18. října.