Házenkáři Hranic poprvé prohráli

0
Mám rád, když Ostrava žije Baníkem, říká Buchta. Je rychlejší než Tanko?
Rock vs. Cataloni. Liverpool proti Londýnu v Oktagonu

Házenkáři Hranic přišli o svou extraligovou neporazitelnost. V šestém kole bylo nad jejich síly Zubří, které doma vyhrálo 31:23.

Hranice se udržely v čele tabulky o dva body před Karvinou a Plzní, oba týmy ale mají odehrán o zápas méně.

Hranice vedly 6:1, Zubří ale zpevnilo obranu a zásluhou rychlých protiútoků otočilo na poločasových 17:13. Ve druhém dějství už na palubovce vládli domácí házenkáři a soupeře ke snížení nepustili.

Ve druhém dnešním zápase vydřela Třeboň výhru 26:24 nad Kopřivnicí. Jihočeši ještě ve 45. minutě prohrávali o dva góly, hosté se ale potom několikrát neprosadili proti skvělému brankáři Pristašovi a v koncovce zápasu už neměli na vyrovnání dost času.

Extraliga házenkářů - 6. kolo:
Třeboň - Kopřivnice 26:24 (13:11)
Nejvíce branek:
Šulc 9, Mošovský 5, Naimann 4 - Kichner a Gřes po 6, Rachač 5. Rozhodčí: Novotný, Horáček. Sedmimetrové hody: 4/2 - 2/2. Vyloučení: 1:2. Diváci: 350.

Zubří - Hranice 31:23 (17:13).
Mika 7, Jurka a M. Hrstka po 5 - Bajgar 5, Tůma 4, Bednařík a Galus po 3. Rozhodčí: Kohout, Vaník, Sedmimetrové hody: 4/2 - 5/3. Vyloučení: 5:3. ČK: Tůma (Hranice). Diváci: 1100.