Z pouště na podium. Posedlí Dakarem baví, Macík chválí pestré publikum | iSport.cz
24. února 2020 • 16:30

Z pouště na podium. Posedlí Dakarem baví, Macík chválí pestré publikum

Autor: mto
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaká je nálada ve Slavii před restartem? Pomohla jí pauza?
Nausch Sluková a Hermannová zase spolu. Podívejte se na jejich trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

Svlékli kombinézy a helmy, nasadili úsměv a s mikrofony a sadou příběhů se vydali na putování po republice. Hlavní tváře stáje Big Shock Racing se druhý rok v řadě rozhodli vydat na tour se svou show nazvanou Posedlí Dakarem a nutno říct, že Martin Macík a František Tomášek si i s výpomocí Davida Švandy vedou mezi diváky stejně suverénně, jako při kroužení pouští. Přes osm tisíc kvalitně pobavených příznivců náročné rallye to může potvrdit.Před rokem stála celá show především na Macíkovi, který si s kamerou rozumí a zřídkakdy se při mluvení nechá přerušit, a excentrickém motorkáři Janu Brabcovi. Na podiu se výborně doplňovali a celé akci tak v roce 2019 udělali výtečné promo.

Jenže Brabec krátce po letošním Dakaru v týmu skončil a jeho roli musel narychlo zaujmout Tomášek. A byl to dobrý krok. Sedmatřicetiletý navigátor působí před diváky jistě a rozesmát například zaplněné Kongresové centrum mu nedělalo problémy.

Nutno říct, že velký potlesk sklidil také dakarský veterán David Pabiška a jistě si během krátké chvilky na podiu vedl i Švanda, o kterém Macík před startem rallye říkal, že ho je třeba rozmluvit.

Se svou show s názvem Posedlí Dakarem slaví tým Big Shock Racing úspěchSe svou show s názvem Posedlí Dakarem slaví tým Big Shock Racing úspěchFoto Big Shock Racing

Celkem se týmu Big Shock Racing podařilo vyprodat devět sálů (Plzeň, Praha, Liberec, Hradec Králové, Sedlčany, České Budejovice, Brno, Zlín, Ostrava) a pobavit řadou nezveřejněných příběhů a komických situací davy lidí.

„Vůbec nevěříte, že je možné, aby se v jednom sále, na jednom představení sešlo tak pestré publikum. Potkáváme tu malé děti s tatínky i dědečky, kteří Dakar sledují spoustu let. A divili byste se, kolik žen se přijde podívat, mladé slečny i starší dámy,“ popisoval Macík návštěvníky besed.

Nejvíce ale těší, když se jejich příznivcí baví. Na oplátku se s nimi pak všichni členové stáje ochotně fotí a dál rozpráví.

Se svou show s názvem Posedlí Dakarem slaví tým Big Shock Racing úspěchSe svou show s názvem Posedlí Dakarem slaví tým Big Shock Racing úspěchFoto Big Shock Racing

„Jedno mají naši diváci společné, jsou přátelští, mají smysl pro humor a dokážou nás podpořit i na jevišti. Přeci jen, jsme závodníci, nejsme řečníci a nervozita, hlavně v počátcích občas zapracovala. Ale fanoušci nám pomohli, začali tleskat, začali se smát a pak to z nás spadlo a šlo to samo,“ vykládal Tomášek.

Poslední stanicí je ve čtvrtek 27. února Ostrava. A pár vstupenek ještě zbývá...

Se svou show s názvem Posedlí Dakarem slaví tým Big Shock Racing úspěch
Se svou show s názvem Posedlí Dakarem slaví tým Big Shock Racing úspěch

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud