Lauda: Hamilton o vztahu s Rosbergem lže, vzteky rozmlátil pokoj | iSport.cz
6. července 2016 • 16:20

Lauda: Hamilton o vztahu s Rosbergem lže, vzteky rozmlátil pokoj

Autor: mto
TOP VIDEA
Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu
Trpišovský kvituje setrvání Nezmara. Ze Sigmy chce talentovaného Zimu Trpišovský kvituje setrvání Nezmara. Ze Sigmy chce talentovaného Zimu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Lewis Hamilton a Nico Rosberg. Díky této dvojici má seriál formule 1 celkem slušný šmrnc. Parťáci ze stáje Mercedes mají nejkvalitnější monoposty z celého startovního pole a šampionát by si mohli hladce podmanit. Což o to, o čelo oba bojují, jenže mezi sebou. O víkendu v Rakousku měli znovu kolizi, a na povrch vyplavaly také zprávy z předchozího závodu, který se jel v Baku.



Pohoda a přátelství, tak se v médiích v celkem nedávné době snažili oba prezentovat. Aby zahnali chtivé žurnalisty a uklidnili šéfy. A kdoví, třeba na tom bylo něco pravdy. Ale asi moc ne. Více přiblížil šéf dozorčí rady mercedesu Niki Lauda.

Ten médiím sdělil, že poté, co Hamilton pokazil kvalifikaci na Velkou cenu Evropy v Baku před dvěma týdny, zdemoloval pokoj, ve kterém na závodech pobývá. "Udělal to proto, že se vyboural. Za ten pokoj zaplatí, s tím počítejte," řekl pro motorsport.com Lauda, který byl u toho.

"Řekl mi, ať nechodím za ním, že to tam všechno rozmlátí, tak to bylo," přiblížil bývalý trojnásobný mistr světa, který byl známý přísným chováním.

Lewis Hamilton posílá pusu fanouškům po svém vítězství ve Velké ceně Rakouska
Lewis Hamilton posílá pusu fanouškům po svém vítězství ve Velké ceně Rakouska

To všechno trochu odporuje tomu, jak mluvil Hamilton o vztahu ještě před začátkem Velké ceny Rakouska, která se jela v neděli. Tam to bylo prý samé přátelství a respekt.

"Vážně je to teď mezi mnou a Nicem dobré, až jsem překvapený," vykládal současný vládce. "Víte, je to teď rodinný typ, má dítě a dospěl. A já taky. Respekt, jaký mezi námi je, je skutečně velký," popisoval.

Lauda ale nad prohlášením jen kroutil hlavou a výroky, které Hamilton vypustil do světa se mu pramálo líbily. Rozhodl se všechno uvést na pravou míru.

"Je to jednoduché, Lewis prostě jen něco plácnul a lhal. Vztah mezi nimi je ještě vyostřenější od té doby, co Nico jezdí na špici," přilil olej do ohně Lauda.

Ale tak proč ne, aspoň se je na co dívat!

 
Články odjinud


Články odjinud