To byla rychlost. Šéf programu F1 v Renaultu skončil už po 18 dnech | iSport.cz
21. ledna 2019 • 08:17

To byla rychlost. Šéf programu F1 v Renaultu skončil už po 18 dnech

Autor: ČTK
Thierry Koskas ve své nové funkci moc dlouho nevydržel
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po pouhých 18 dnech oficiálního působení skončil ve funkci šéfa programu formule 1 automobilky Renault Thierry Koskas. Do funkce se vrací Jérome Stoll, jenž chtěl ke konci roku odejít, a bude stáj F1 řídit jako dosud s šéfem týmu Cyrilem Abiteboulem.Koskas byl jmenován prezidentem pro motorsport v Renaultu loni v listopadu a zúčastnil se závěrečné Velké ceny F1 v Abú Zabí. Funkce se oficiálně ujal 1. ledna a už dnes Renault oznámil bez udání důvodu jeho odchod z firmy.

Bouřlivým obdobím prochází celá společnost Renault-Nissan-Mitsubishi, což je třetí největší automobilka světa. Předseda správní rady a výkonný ředitel Renaultu Carlos Ghosn, jenž byl klíčovým mužem při návratu týmu do formule 1 v roce 2016, byl loni v listopadu zadržen v Japonsku kvůli obviněním z finančních deliktů.

Nová sezona F1 začíná v Austrálii za dva měsíce.

 

MS v ragby

 

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Program play-off Speciál k MS Pravidla a slovník pojmů

Články odjinud


Články odjinud