Rallye Český Krumlov začal nejlépe Kopecký, Pech je druhý | iSport.cz
18. května 2018 • 21:00

Rallye Český Krumlov začal nejlépe Kopecký, Pech je druhý

Autor: ČTK
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4 Sparta - Litvínov: Forman přihrával před branku, puk si srazil do vlastní sítě Ščotka, 5:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Favorizovaný Jan Kopecký vstoupil nejlépe do Rallye Český Krumlov. Tovární jezdec Škody má po pěti rychlostních zkouškách v čele třetího dílu mistrovství České republiky náskok 23,5 sekundy na druhého Václava Pecha. Třetí je Filip Mareš.Účastníci 46. ročníku soutěže se dnes na jihu Čech museli vyrovnat s rozmary počasí. Zatímco na startu bylo slunečno, druhý měřený test se jel za silného deště. Poté se počasí opět umoudřilo.

"Byla bouřka, padaly kroupy a my jsme nemohli jet na prořezaných pneumatikách. Lepší by tam bylo jet na člunu," řekl k druhému testu Kopecký, který vyhrál čtyři erzety. Pouze za deště jej porazil Polák Jarosław Szeja, který měl výhodnější podmínky.

"Zatím je to ale dobré. Auto funguje, já funguju, Pavel funguje," uvedl Kopecký, který vedle spolehlivosti vozu Škoda Fabia R5 ocenil i práci navigátora Pavla Dreslera.

Rallye dnes pokračuje dalšími třemi rychlostními zkouškami, v sobotu je na programu dalších sedm erzet.

Rallye Český Krumlov 2018
Rallye Český Krumlov 2018

 
Články odjinud


Články odjinud