Rallye Český Krumlov začal nejlépe Kopecký, Pech je druhý | iSport.cz
18. května 2018 • 21:00

Rallye Český Krumlov začal nejlépe Kopecký, Pech je druhý

TOP VIDEA
Volá pan Křetínský. Podívejte se na Vrbovu scénku po výhře Plzně Volá pan Křetínský. Podívejte se na Vrbovu scénku po výhře Plzně
DVOJROZHOVOR Rosický a Koller o MS. Co řekli o Hronkovi? Přiveze český tým medaili? DVOJROZHOVOR Rosický a Koller o MS. Co řekli o Hronkovi? Přiveze český tým medaili?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Favorizovaný Jan Kopecký vstoupil nejlépe do Rallye Český Krumlov. Tovární jezdec Škody má po pěti rychlostních zkouškách v čele třetího dílu mistrovství České republiky náskok 23,5 sekundy na druhého Václava Pecha. Třetí je Filip Mareš.Účastníci 46. ročníku soutěže se dnes na jihu Čech museli vyrovnat s rozmary počasí. Zatímco na startu bylo slunečno, druhý měřený test se jel za silného deště. Poté se počasí opět umoudřilo.

"Byla bouřka, padaly kroupy a my jsme nemohli jet na prořezaných pneumatikách. Lepší by tam bylo jet na člunu," řekl k druhému testu Kopecký, který vyhrál čtyři erzety. Pouze za deště jej porazil Polák Jarosław Szeja, který měl výhodnější podmínky.

"Zatím je to ale dobré. Auto funguje, já funguju, Pavel funguje," uvedl Kopecký, který vedle spolehlivosti vozu Škoda Fabia R5 ocenil i práci navigátora Pavla Dreslera.

Rallye dnes pokračuje dalšími třemi rychlostními zkouškami, v sobotu je na programu dalších sedm erzet.

Rallye Český Krumlov 2018
Rallye Český Krumlov 2018

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud