NASCAR: Kráska Patricková se mužské smečce neubránila | iSport.cz
25. února 2013 • 11:46

NASCAR: Kráska Patricková se mužské smečce neubránila

Autor: ČTK
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je krásná a úspěšná. A včera mohla být ještě úspěšnější. Jako první žena v historii odstartovala do prestižního automobilového závodu 500 mil v Daytoně série NASCAR z pole position, jako první závodnice také jela v čele průběžného pořadí. Nakonec se však atakům svých mužských protějšků neubránila. A skončila osmá.ŠKODA. Půvabná pilotka vedení neudržela a skončila osmá.
ŠKODA. Půvabná pilotka vedení neudržela a skončila osmá.

Patricková vjížděla ještě do posledního kola na třetí pozici, ale nakonec projela cílem osmá. Litovala, že se jí nenaskytla příležitost zaútočit na výhru. „Myslela jsem na to, ale nepřišel ten pravý moment,“ řekla.

Podruhé v kariéře zvítězil v Daytoně pětinásobný šampion seriálu Jimmie Johnson. I tentokrát došlo k několika kolizím, žádná z nich se však rozsahem nepřiblížila sobotní havárii.

Populární závod na Floridě poutal ještě více pozornosti kvůli sobotní hromadné nehodě, při níž bylo zraněno přes 30 diváků. V závodu takzvané Nationwide Series, který byl předehrou nedělního programu, se jeden vůz otočil do protisměru a následovala havárie téměř všech účastníků.

 
Články odjinud


Články odjinud