Šílená bouračka! Auto vlétlo mezi diváky, třicet jich zranilo | iSport.cz
24. února 2013 • 11:40

Šílená bouračka! Auto vlétlo mezi diváky, třicet jich zranilo

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Přes třicet diváků bylo zraněno při hromadné nehodě v automobilovém závodu na okruhu ve floridské Daytoně. Dva fanoušci utrpěli podle televizní stanice Fox vážná zranění hlavy a byli v ohrožení života. Do nemocnic bylo převezeno osmnáct lidí.V posledním kole závodu nižší kategorie seriálu NASCAR se jeden vůz otočil do protisměru a následovala velká nehoda téměř všech účastníků. Auto Kyla Larsona se vzneslo do vzduchu a roztříštilo se o bezpečnostní bariéru, přes kterou však kusy vozy proletěly na tribunu. Sám jezdec vystoupil z vraku nezraněn.

"V kokpitu vyšlehly plameny, ale vyskočil jsem včas. Nic se mi nestalo," uvedl Larson. Závod vyhrál Tony Stewart, který byl při pohledu do zpětného zrcátka v šoku. "Nic tak hrozného jsem v závodech ještě neviděl," řekl.

VIDEO  Plameny a zničená auta. Masivní bouračka v Daytoně

Závod takzvané Nationwide Series byl předehrou dnešnímu prestižnímu podniku 500 mil v Daytoně, který přitahuje v Americe ještě větší pozornost než jindy díky Danice Patrickové.

Americká hvězda do něj odstartuje jako první žena v historii z prvního místa. Patricková startovala i v sobotním závodu, z něhož ale po 31 kolech musela kvůli potížím s motorem odstoupit.

V závodech NASCAR není o drsné střety na trati nouze
V závodech NASCAR není o drsné střety na trati nouze

 
Články odjinud


Články odjinud