26. února 2018 • 13:30

VIDEO: Všechny medaile jsou doma! Ledecká a spol. přiletěli z Koreje

Autor: ,
TOP VIDEA
Petr Čech: Skončit v nároďáku bylo správné. Do české ligy se nevrátím Petr Čech: Skončit v nároďáku bylo správné. Do české ligy se nevrátím
Slavný signál proti Slovákům. Sionko popsal, jak vznikla Brücknerova lest Slavný signál proti Slovákům. Sionko popsal, jak vznikla Brücknerova lest
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zimní olympijské hry v Koreji skončily a čeští sportovci se vrátili domů. V pondělí po obědě přiletěla do Prahy poslední část české výpravy v čele s největší hvězdou Her Ester Ledeckou, dorazila ale i rychlobruslařská medailistka Karolína Erbanová či čeští hokejisté... Ester Ledecká se pak přesune na Staroměstské náměstí, kde ji čeká setkání s fanoušky.Letadlo s českými olympioniky přistálo v Praze před půl druhou. Podívejte se na záznam z letištní plochy:

Zlato z Koreje je doma! První vteřiny českých olympioniků na letišti v Ruzyni
1080p 720p 360p

Vítězka super-G na lyžích a obřího slalomu na snowboardu Ledecká měla povinnosti ještě při nedělním slavnostním zakončení, při kterém nesla českou vlajku. Přímo z letiště se přesune na Staroměstské náměstí, kde bude přivítána společně s Martinou Sáblíkovou, stříbrnou olympijskou medailistkou ze závodu na 5000 metrů.

Zatímco Sáblíková přiletěla už v neděli, dnes dorazila do Česka další medailistka z rychlobruslařského oválu v Kangnungu Erbanová. Ta po třetím místě v závodě na 500 metrů změnila plány a neletěla rovnou do Nizozemska, kde žije a trénuje.

Čeští olympionici po návratu z olympiády v Koreji: s medailemi na krku jsou uprostřed dole Ester Ledecká (třetí zleva) a Karolína Erbanová (druhá zleva).
Čeští olympionici po návratu z olympiády v Koreji: s medailemi na krku jsou uprostřed dole Ester Ledecká (třetí zleva) a Karolína Erbanová (druhá zleva).

Erbanová patří mezi úspěšné olympioniky ze základní školy ve Vrchlabí, kde byla její spolužačkou tentokrát bronzová snowboardcrossařka Eva Samková a kterou navštěvoval i stříbrný biatlonista Michal Krčmář. Také Vrchlabí připravilo pro "své" olympioniky na pondělní odpoledne přivítání na náměstí. Pořadatelé doufají, že by ho mohla stihnout i Erbanová.

Do Prahy dorazila také hokejová reprezentace, která ale postup do semifinále v cenný kov neproměnila a skončila čtvrtá.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Olympiáda v Pchjongčchangu: ZOH 2018 na iSport.cz

 
Program a výsledky ONLINE přenosy Češi na olympiádě Medailové pořadí
Zimní olympijské hry v Pchjongčchanguse konají od 9. do 25. února 2018. Celkem se na OH 2018 v Jižní Koreji rozdá 102 sad medailí.

Hokej na ZOH 2018

 
Program zápasů Česká nominace Tabulky a výsledky Stadiony na OH
Systém turnaje: Do čtvrtfinále postoupí přímo vítězové skupin a nejlepší tým z 2. místa. Zbylých 8 mužstev si zahraje o další čtyři místa.
Český program: Česko - USA 3:2sn
Česko - Rusko 0:3
Česko - Kanada 4:6

Eva Samková, Ester Ledecká, Barbora Havlíčková, Veronika Vítková, Ondřej Moravec, Martin Erat, Michal Krčmář, Šárka Pančochová, Martina Sáblíková, Karolína Erbanová, Pavel Francouz

 

 
Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze