Brazilci proklínají Real Madrid | iSport.cz
22. července 2008 • 10:01

Brazilci proklínají Real Madrid

Autor: ČTK
Robinho
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení brazilského fotbalu se pustilo do Realu Madrid, který na poslední chvíli nepustil Robinha na olympijské hry.Španělský klub v pondělí oznámil, že čtyřiadvacetiletý útočník má zraněná třísla a bude lepší, když místo turnaje v Pekingu bude rehabilitovat s týmem na soustředění v Rakousku.

"Jsme rozladěni z oznámení Realu, které přišlo opravdu na poslední chvíli. Nejen kvůli tomu, že nám to rozvrátilo plány a přípravu týmu, ale také kvůli našim fanouškům, kteří už se na Robinha těšili," uvedla Brazilská fotbalová federace na svých webových stránkách.

"Akceptujeme právo Realu hráče na olympijské hry neuvolnit, ale že nám toto rozhodnutí oznámí v den, kdy odjíždíme na předolympijskou přípravu do Singapuru nám nepřipadá úplně fér. Zvláště když Robinhovo jméno bylo v nominaci už od 7. července," uvedli brazilští funkcionáři.

Připomněli, že loni dovolili Robinhovi dohrát španělskou ligu, i když v jejím závěru už měli právo hráče povolat k přípravě před mistrovstvím Ameriky. "Zdálo by se přirozené, že se o rok později dočkáme reciprocity, ale nestalo se."

Místo Robinha nominoval trenér Dunga do olympijského týmu Ramirese z brazilského Cruzeira.

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud