19. dubna 2012 • 10:18

Katastrofální, zoufal si trenér Liberce po výprasku od mistra

Autor:
Radek Mach se pořádně raduje.
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Měli ukázat, že dokážou ohrozit vládu mistra. Místo toho ale volejbalisté Liberce v prvním finále Uniqa extraligy zle selhali. Po třiasedmdesáti minutách padli na hřišti Českých Budějovic jasně 0:3. „Propadli jsme,“ nehledal výmluvy kouč Liberce Michal Nekola. Jeho tým to bude moci napravit již ve čtvrtek od 18.00.Koho Budějovice dostanou, toho smetou. A vypadá to, že v nastoleném režimu budou úřadující volejbaloví mistři postupovat i ve finále. V playoff zatím neztratili ani set, na což navázali i v prvním střetnutí s Libercem.

„Jsem rád, že pokračujeme v kvalitních výkonech a kluci hrají dobře a soustředěně. Jak na příjmu, tak na útoku jsme byli lepší, proto je výsledek takový. Je pravda, že výkon Dukly nebyl dobrý, jenže o to jsme se také zasloužili naším výkonem,“ radoval se po zápase kouč Jan Svoboda.

Liberec měl být největším vyzyvatelem, i v základní části ligy skončil druhý. Jenže nestačil a neprosazovaly se ani tradiční opory Hadrava s Řezníčkem.

„Propadli jsme, hlavně v útoku. Ani na jednoblok jsme nebyli schopni uhrávat body, takto se prostě vyhrávat nedá,“ přiznal kouč Liberce Michal Nekola.

„Vyhrává se útokem a ten jsme měli katastrofální. Čekali jsme, že budeme důstojnějším soupeřem, ale domácí nás k ničemu nepustili,“ zoufal si. Druhý zápas se hraje dnes od 18.00. Celkem se finále hraje na čtyři vítězné zápasy.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze