Katastrofální, zoufal si trenér Liberce po výprasku od mistra | iSport.cz
19. dubna 2012 • 10:18

Katastrofální, zoufal si trenér Liberce po výprasku od mistra

Autor: ivp
Vstoupit do diskuse
0
Radek Mach se pořádně raduje.
TOP VIDEA
Ondrášek? Správný magor, chválí Švancara. Do Plzně se hodí
Mladá Boleslav - Jablonec: Škodův nadýchaný centr zužitkoval krásnou hlavičkou Mašek, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Měli ukázat, že dokážou ohrozit vládu mistra. Místo toho ale volejbalisté Liberce v prvním finále Uniqa extraligy zle selhali. Po třiasedmdesáti minutách padli na hřišti Českých Budějovic jasně 0:3. „Propadli jsme,“ nehledal výmluvy kouč Liberce Michal Nekola. Jeho tým to bude moci napravit již ve čtvrtek od 18.00.Koho Budějovice dostanou, toho smetou. A vypadá to, že v nastoleném režimu budou úřadující volejbaloví mistři postupovat i ve finále. V playoff zatím neztratili ani set, na což navázali i v prvním střetnutí s Libercem.

„Jsem rád, že pokračujeme v kvalitních výkonech a kluci hrají dobře a soustředěně. Jak na příjmu, tak na útoku jsme byli lepší, proto je výsledek takový. Je pravda, že výkon Dukly nebyl dobrý, jenže o to jsme se také zasloužili naším výkonem,“ radoval se po zápase kouč Jan Svoboda.

Liberec měl být největším vyzyvatelem, i v základní části ligy skončil druhý. Jenže nestačil a neprosazovaly se ani tradiční opory Hadrava s Řezníčkem.

„Propadli jsme, hlavně v útoku. Ani na jednoblok jsme nebyli schopni uhrávat body, takto se prostě vyhrávat nedá,“ přiznal kouč Liberce Michal Nekola.

„Vyhrává se útokem a ten jsme měli katastrofální. Čekali jsme, že budeme důstojnějším soupeřem, ale domácí nás k ničemu nepustili,“ zoufal si. Druhý zápas se hraje dnes od 18.00. Celkem se finále hraje na čtyři vítězné zápasy.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud