17. ledna 2013 • 11:22

Česká squashová špička míří do Prahy: Na turnaj s dotací vyšší než na republice

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Jablonec 3:0. Pohodlná výhra, Preciado se rozjel
SESTŘIH: Slovácko - Bohemians 5:2. Čtyřgólový Havlík zničil Klokany
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší čeští squashoví hráči se o víkendu sejdou v Praze! Čeká je O’Neill cup, který je lépe dotovaným turnajem, než mistrovství republiky. Do Sport Centra Evropská přijede české špička v čele se třináctinásobným mistrem republiky Janem Koukalem."Cokoliv jiného než vítězství pro mě bude zklamáním,“ řekl nebojácně nejlepší domácí squashista. Mezi českými parťáky si zahraje 15 tisíc korun. Tuto sumu si odnese celkový vítěz dvoudenního klání, poražený finalista dostane o pět tisíc méně.

Pro Koukala rozcvička

Na soupisce nebudou chybět další známá jména jako Petr Martin (vedoucí muž českého žebříčku) nebo Lukáš Jelínek, vicemistr republiky z loňského roku.

„Určitě přijedou ti nejlepší, moc se těším,“ přiznal Koukal, který se stále zotavuje ze zranění ramene, s nímž byl na operaci. Blížící se akce pro něho bude testem. „Je to finančně zajímavý turnaj, protože je lépe dotovaný, než samotné mistrovství republiky,“ svěřil se borec, pro něhož bude domácí turnaj přípravou na profesionální túru.

Po O’Neill cupu pokračuje do zámoří. „Jednadvacátého odlétám do Calgary, kde budu bojovat o body do světového žebříčku.“

Témata:  Turnaj, Koukal, squash
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud