1. března 2018 • 08:36

Kickboxer Škvor bude bojovat v Glory! Je to pro mě velká čest, přiznal

Autor: ,
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy LIGA NARUBY: Nitu pokoušel podavač, Baroš uklízečem a pražské ku..vy
Speciál k fotbalové Lize mistrů: 76 stran, soupisky, hvězdy, program! Speciál k fotbalové Lize mistrů: 76 stran, soupisky, hvězdy, program!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obrovský úspěch zažívá český kickboxer Daniel Škvor. Povedlo se mu probojovat do Glory, tedy nejslavnější K1 a kickboxerské organizace světa. Svůj velký debut ho čeká již v sobotu 3. března v Rotterdamu, kde se utká se Slovákem Tomášem Možným.Hokej má NHL, MMA má UFC, kickbox a K1 mají Glory. A právě pod hlavičkou Glory bude zápasit Daniel Škvor. Osmadvacetiletého bojovníka tak čeká nejdůležitější zápas v jeho kariéře. Ten bude o to více významný, protože proti němu se do ringu postaví slovenský zástupce Tomáš Možný z Body Gymu Poprad. Československá scéna zažije takto vzájemný duel vůbec poprvé v historii.

„Zápasit pod hlavičkou Glory je pro mě velká čest a obří šance probojovat se mezi nejlepší zápasníky světa,” uvádí nadějný Škvor, který zápasí v supertěžké váze bez omezení hmotnosti. V loňském roce vyhrál ceněný titul mistra světa WAKO-PRO a ukázal tak výbornou formu. Na svém kontě má celkem 34 profesionálních zápasů, z toho 26 výher a 18 KO. Současně drží titul profesionálního mistra České republiky.

Škvor se na svůj životní zápas připravoval v domácím Spejbl Gymu pod vedením trenéra Ondřeje Hutníka a kondičního trenéra Michala Bretenáře, boxerskou formu ladil u Michala Zuba Novotného v pražském Kutil Gymu. „Příprava na zápas proběhla klasickým způsobem. Na zápas se těším, znám soupeřovy slabiny, ale nechci je prozrazovat,” doplňuje zápasník.

Na galavečeru Glory 51 v Rotterdamu, kde bude Daniel Škvor zápasit, má mimo jiné hlavní zápas večera Badr Hari - hvězda světové K1.

Český bojovník Daniel Škvor si zabojuje v prestižní organizaci GloryFoto 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze