1. března 2018 • 08:36

Kickboxer Škvor bude bojovat v Glory! Je to pro mě velká čest, přiznal

Autor: ,
TOP VIDEA
Vrba: Z posil mohou někteří nastoupit už v prvním zápase. Bucha musí být trpělivější Vrba: Z posil mohou někteří nastoupit už v prvním zápase. Bucha musí být trpělivější
Sparta představila nové venkovní dresy. Cílem je titul a postup do skupiny Evropské ligy Sparta představila nové venkovní dresy. Cílem je titul a postup do skupiny Evropské ligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obrovský úspěch zažívá český kickboxer Daniel Škvor. Povedlo se mu probojovat do Glory, tedy nejslavnější K1 a kickboxerské organizace světa. Svůj velký debut ho čeká již v sobotu 3. března v Rotterdamu, kde se utká se Slovákem Tomášem Možným.Hokej má NHL, MMA má UFC, kickbox a K1 mají Glory. A právě pod hlavičkou Glory bude zápasit Daniel Škvor. Osmadvacetiletého bojovníka tak čeká nejdůležitější zápas v jeho kariéře. Ten bude o to více významný, protože proti němu se do ringu postaví slovenský zástupce Tomáš Možný z Body Gymu Poprad. Československá scéna zažije takto vzájemný duel vůbec poprvé v historii.

„Zápasit pod hlavičkou Glory je pro mě velká čest a obří šance probojovat se mezi nejlepší zápasníky světa,” uvádí nadějný Škvor, který zápasí v supertěžké váze bez omezení hmotnosti. V loňském roce vyhrál ceněný titul mistra světa WAKO-PRO a ukázal tak výbornou formu. Na svém kontě má celkem 34 profesionálních zápasů, z toho 26 výher a 18 KO. Současně drží titul profesionálního mistra České republiky.

Škvor se na svůj životní zápas připravoval v domácím Spejbl Gymu pod vedením trenéra Ondřeje Hutníka a kondičního trenéra Michala Bretenáře, boxerskou formu ladil u Michala Zuba Novotného v pražském Kutil Gymu. „Příprava na zápas proběhla klasickým způsobem. Na zápas se těším, znám soupeřovy slabiny, ale nechci je prozrazovat,” doplňuje zápasník.

Na galavečeru Glory 51 v Rotterdamu, kde bude Daniel Škvor zápasit, má mimo jiné hlavní zápas večera Badr Hari - hvězda světové K1.

Český bojovník Daniel Škvor si zabojuje v prestižní organizaci GloryFoto 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze