1. března 2018 • 08:36

Kickboxer Škvor bude bojovat v Glory! Je to pro mě velká čest, přiznal

Autor: ,
TOP VIDEA
5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci 5 důvodů úspěchu Komety: Zábranského hokejová rodina i fanoušci
SESTŘIH Ligy mistrů: Bayern Mnichov - Real Madrid 1:2. Zápas rozsekl žolík Asensio SESTŘIH Ligy mistrů: Bayern Mnichov - Real Madrid 1:2. Zápas rozsekl žolík Asensio
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obrovský úspěch zažívá český kickboxer Daniel Škvor. Povedlo se mu probojovat do Glory, tedy nejslavnější K1 a kickboxerské organizace světa. Svůj velký debut ho čeká již v sobotu 3. března v Rotterdamu, kde se utká se Slovákem Tomášem Možným.Hokej má NHL, MMA má UFC, kickbox a K1 mají Glory. A právě pod hlavičkou Glory bude zápasit Daniel Škvor. Osmadvacetiletého bojovníka tak čeká nejdůležitější zápas v jeho kariéře. Ten bude o to více významný, protože proti němu se do ringu postaví slovenský zástupce Tomáš Možný z Body Gymu Poprad. Československá scéna zažije takto vzájemný duel vůbec poprvé v historii.

„Zápasit pod hlavičkou Glory je pro mě velká čest a obří šance probojovat se mezi nejlepší zápasníky světa,” uvádí nadějný Škvor, který zápasí v supertěžké váze bez omezení hmotnosti. V loňském roce vyhrál ceněný titul mistra světa WAKO-PRO a ukázal tak výbornou formu. Na svém kontě má celkem 34 profesionálních zápasů, z toho 26 výher a 18 KO. Současně drží titul profesionálního mistra České republiky.

Škvor se na svůj životní zápas připravoval v domácím Spejbl Gymu pod vedením trenéra Ondřeje Hutníka a kondičního trenéra Michala Bretenáře, boxerskou formu ladil u Michala Zuba Novotného v pražském Kutil Gymu. „Příprava na zápas proběhla klasickým způsobem. Na zápas se těším, znám soupeřovy slabiny, ale nechci je prozrazovat,” doplňuje zápasník.

Na galavečeru Glory 51 v Rotterdamu, kde bude Daniel Škvor zápasit, má mimo jiné hlavní zápas večera Badr Hari - hvězda světové K1.

Český bojovník Daniel Škvor si zabojuje v prestižní organizaci GloryFoto 

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze