Vstupenky na Prague PlayOffs 2018, parkur Global Champions, Praha | iSport.cz
21. března 2018 • 14:55

Galashow světového parkuru v Praze. Kde a za kolik koupit vstupenky?

Autor: iSport.cz, ija
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Galashow světového parkuru za účasti dvou českých jezdců Anny Kellnerové a Aleše Opatrného zavítá sice do Česka až v prosinci, prodej vstupenek ale startuje už v pondělí! Od devíti hodin ráno 26. března 2018 je možné kupovat lístky na jedinečnou podívanou. Dobrou zprávou pro fanoušky jezdeckého sportu je, že cena začíná už na 490 korunách. Prague PlayOffs 2018 je závěrečnou a největší akcí světové série v parkurovém skákání Global Champions, v níž Českou republiku reprezentuje tým Prague Lions – jeho členy jsou Češi Aleš Opatrný a Anna Kellnerová, Belgičan Niels Bruynseels, Nizozemec Gerco Schröder a Němec Holger Wulschner. 

Ceny denních vstupenek v 1. kategorii, tzn. do 1. patra O2 areny, se pohybují od 1290 Kč do 1990 Kč. Denní vstupenky do 4. patra lze zakoupit od 490 Kč do 990 Kč.

Prague PlayOffs 2018 je zcela novým formátem závodů v parkuru a proběhne od 13. do 16. prosince 2018. Každý ze soutěžních dnů nabídne jeden ze sportovních vrcholů tohoto klání o rekordní celkovou dotaci bezmála 12 milionů eur.

Po Laver Cupu oslní Prahu parkurová show, předvést se chce i Anna Kellnerová

Pro ty, kteří si chtějí užít galashow od začátku do konce, jsou připraveny zvýhodněné balíčky vstupenek na všech pět programových bloků v hodnotě 2090 Kč až 6990 Kč.

„Kupující v tomto případě obdrží balíček pěti samostatných vstupenek. Ty jsou přenosné, takže se každý majitel může o vstupenky podělit v rámci rodiny nebo přátel,“ upozornil předseda organizačního výboru Jan Andrlík.

„Čeští fanoušci si určitě nebudou chtít nechat ujít zejména čtvrteční program, protože právě tento den budou mít při čtvrtfinále Super Cupu, týmové soutěže Global Champions League, největší pravděpodobnost vidět v akci domácí tým Prague Lions,“ dodal Andrlík. Pořadatelé i fanoušci ovšem doufají, že český tým postoupí dál, nejméně do pátečního semifinále.

Vstupenky je možno zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud