10. května 2018 • 09:35

Kellnerová jde znovu do akce, Pražské lvy čeká páté kolo Global Champions 2018

Autor: ,
TOP VIDEA
Tanečky, šampaňské a spousta piva. Plzeň je hlavní město fotbalu, slavila Viktoria Tanečky, šampaňské a spousta piva. Plzeň je hlavní město fotbalu, slavila Viktoria
TOP 5 gólů mistrovské Plzně: Nechytatelná rána Koláře i Krmenčíkův volej TOP 5 gólů mistrovské Plzně: Nechytatelná rána Koláře i Krmenčíkův volej
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prestižní série parkurových závodů Global Champions 2018 pokračuje jen pár dní po skončení mítinku v Madridu dalším, už pátým kolem, které od čtvrtka do soboty hostí německý Hamburk. Ani tentokrát nebudou chybět jezdci českého týmu Prague Lions. O body do žebříčku Global Champions League budou bojovat Anna Kellnerová a její týmoví kolegové – Nizozemec Gerco Schröder a Němec Holger Wulschner.K prvnímu kolu soutěže družstev s překážkami do 160 centimetrů nastoupí vybrané dvojice jezdců ze všech devatenácti týmů ve čtvrtek 10. května od 14.45 hodin. Druhá část, rovněž na nejvyšší možné úrovni obtížnosti, je na programu v sobotu 12. května a startuje v 12.15 hodin.

V průběžném hodnocení týmů vedou jezdci London Knights, kteří vyhráli v třetím závodě v Šanghaji a také při čtvrtém zastavení na okruhu v Madridu. V žebříčku tak získali výrazný náskok a na svém kontě mají 92 bodů. Druhý tým v pořadí Valkenswaard United na ně ztrácí 16 bodů, třetí jsou Berlin Eagles s 65 body. Pražští lvi jsou s odstupem pouhých 4 bodů čtvrtí.

Nejlepších šestnáct celků čeká na konci sezony postup do Super Cupu Prague PlayOffs, při kterém se v soutěži zcela nového formátu rozhodne o vítězném týmu sezony 2018. Galashow světového parkuru Prague PlayOffs se uskuteční ve dnech 13. až 16. prosince v pražské O2 areně.

Druhým z vrcholů tohoto jedinečného halového mítinku bude Super Grand Prix, jež je určená pro vítěze jednotlivých Velkých cen série Global Champions Tour. Prozatím známe jména čtyř kvalifikovaných jezdců. Jsou jimi Scott Brash z Velké Británie, Edwina Tops-Alexanderová z Austrálie, Belgičan Gregory Wathelet a další Brit Ben Maher (GBR). Pátý jezdec k nim přibude v sobotu 12. května odpoledne, až bude známé pořadí Longines Global Champions Tour Grand Prix Hamburku. Její začátek je stanoven na 15.45 hodin.

Veškeré podrobnosti o probíhajícím pátém kole Global Champions v Hamburku najdete na adrese www.gcglobalchampions.com, kde je možné také sledovat on-line přenos ze všech soutěží. Informace k připravované akci Prague PlayOffs jsou na stránkách s adresou www.pragueplayoffs.com.

 

 

MS v hokeji 2018 - Mistrovství světa v Dánsku

Čtvrtfinále Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Soupisky Skupiny a tabulky MS 2019 Fantasy k MS Čtvrtfinále Play off

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

Zápas o bronz:

Finálový zápas:
Klasická verze
Mobilní verze