České roušky pro fanoušky. Pořiďte si roušku s vlastním motivem! | iSport.cz
24. září 2020 • 00:00

České roušky pro fanoušky. Pořiďte si roušku s vlastním motivem!

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Kauza Hašek: Porovnání fotbalových vzbouřenců u nás a v zahraničí
Azarenková o běloruském finále: Nemáme před sebou tajemství
VŠECHNA VIDEA ZDE

Doba roušková je zpět. Zdravotnická pravidla se zpřísňují a nošení roušek je opět na denním pořádku. Pokud vás nebaví jednotvárné roušky, můžete si objednat vlastní s různými motivy! Příkladem mohou být roušky, které nosí komentátoři Sazka eLEAGUE.České roušky pro fanoušky je projekt mířený především na fandy českého sportu. Služeb kromě fanklubů a sportovních fans využívají také samotné kluby.

Roušky s vlastním motivem jsou populární nejen na té nejvyšší úrovni českého sportu. Své vlastní ochranné pomůcky mají v oblibě také fandové vesnických či hospodských oddílů.

Výroba roušek je možná od 16 kusů jednoho motivu. V nabídce je verze pro dospělé a pro děti s uchycením na gumičku za uši. Dodání roušek očekávejte do jednoho týdne od schválení grafické předlohy. Ceny se odvíjejí od typu roušky a objednaného množství.

Roušky objednávejte na webu ceskerouskyprofanousky.cz!

Komentátoři eLeague v slušivých brandových rouškách!Komentátoři eLeague v slušivých brandových rouškách!Foto Sazka eLEAGUE

Komentátoři eLeague v slušivých brandových rouškách!Komentátoři eLeague v slušivých brandových rouškách!Foto Sazka eLEAGUE

Články odjinud


Články odjinud