11. června 2017 • 10:05

Západy slunce a tak i jinak. Letní večery uživatelů sportovní aplikace Superlife

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rána i večery už jsou teplejší  a světlo zapadajícího slunce dělá krajinu měkčí a přitažlivější. Nic na duši nezahřeje tolik, jako procházka k zapadajícímu slunci nebo ranní výběh, kdy paprsky příjemně šimrají do rytmu. Zapněte Superlife a utíkejte se nadechnout té atmosféry. Nebo si alespoň prohlédněte fotogalerii.Od podzimu 2016 má každý uživatel aplikace Superlife možnost přidávat ke své aktivitě fotky nezávisle na jiné aplikaci. Stačí jen vyrazit ven a fotit.

Jak to funguje? Při spuštěné aktivitě se vám automaticky nabízí v horním rohu malý symbol fotoaparátu. Můžete fotit a snímky přidávat aktuálně v průběhu aktivity. Fotky ale lze přidávat i po skončení aktivity - těsně před jejím odesláním můžete fotky pořídit nebo vybrat z galerie. Fotografie můžete navíc doplnit zpětně i ke starším aktivitám.

Přímo v aplikaci můžete své záběry popisovat a klidně i smazat. Na webu jsou prozatím pouze zobrazené – najdete je podle vždy u příslušných aktivit a také všechny pohromadě na profilu každého uživatele jako fotogalerii.

 

Jan BysTri - Ranní sestup z Javorového
Jan BysTri - Ranní sestup z Javorového

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze