Nevěra veterána Giggse praskla v parlamentu | iSport.cz
24. května 2011 • 09:35

Nevěra veterána Giggse praskla v parlamentu

Autor: bko, qp
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA: Co chápe Kotal a Jílek ne. Budějky nad námi? Dřív sci-fi
SESTŘIH: Neapol - Barcelona 1:1. Divoký závěr, Vidal po dvou slepených žlutých nedohrál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglie je v šoku! Právníky dlouho utajovaný fotbalista Premier League, který měl poměr s hvězdou pořadu Big Brother Imogen Thomas, není nikdo jiný než Ryan Giggs. Obrázek vzorného otce, který se svými dvěma dětmi slavil zisk titulu přímo na hřišti, je tak jen pár dní poté v troskách.O fotbalové hvězdě podvádějící svou manželku se v Anglii mluví už pár týdnů, ale právníkům se dlouho dařilo držet její jméno v tajnosti. Včera jeden skotský deník upozornil, že se identita fotbalisty objeví na sociální síti Twitter.

Tam si pak jméno hráče přeposílaly postupně desetitisíce lidí. I to se snažili právníci zastavit, a to naštvalo liberálnědemokratického poslance Johna Hemminga.

Ten využil třistaletého práva členů britského parlamentu na jeho půdě svobodně mluvit o všem a prohlásil, že oním podvádějícím mužem je právě Ryan Giggs.

Imogen Thomas. Modelka, která měla pletky s nejmenovanou hvězdou anglické ligy. Fotbalista ale kontaktoval právníky a umlčel noviny, které mají zakázáno zveřejnit jeho jméno.
Imogen Thomas. Modelka, která měla pletky s nejmenovanou hvězdou anglické ligy. Fotbalista ale kontaktoval právníky a umlčel noviny, které mají zakázáno zveřejnit jeho jméno.

R. GiggsR. GiggsFoto Profimedia.cz
"Když zažaloval Twitter, bylo jasné, co dělá. Jde po obyčejných lidech, kteří o něm drbou na Twitteru," zdůvodnil Hemming svůj překvapivý výstup, po kterém se zpráva okamžitě rozletěla do všech britských médií.

Ryan Giggs je ženatý se Stacey Cooke a mají spolu dvě děti. Už nějakých šest měsíců se ale stýká s modelkou Imogen Thomas, která se proslavila v soutěži Big Brother.

"Myslel jsem, jaký to není vzorný otec od rodiny. Nevím, co na to říct," prohlásil šokovaný Giggsův agent.

Imogen se prý do veterána Manchesteru United bláznivě zamilovala, zatímco on ji sice ujišťoval o své lásce, ale pak jen tahal po luxusních hotelích, aby si užíval sexu...

 
Články odjinud


Články odjinud