Šílenství: 19 červených ve Španělsku! | iSport.cz
6. ledna 2009 • 04:00

Šílenství: 19 červených ve Španělsku!

Autor: ČTK
Ilustrační foto
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plných devatenáct fotbalistů dostalo o víkendu červenou kartu při utkání španělské regionální divize v Andalusii, z toho ale na hřišti jen jeden. Oznámil to dnes španělský sportovní list La Marca.V zápasu mezi Recreativo Linense a Saladillo de Algeciras běžela 54. minuta, když se do sebe pustili jeden z domácích fotbalistů a jeho protihráč. Do potyčky se poté zapojili i další hráči a někteří diváci, kteří pronikli na hřiště.

Rozhodčí utkání předčasně ukončil a do zápisu napsal, že vyloučil po devíti hráčích z každého týmu. Jeden z domácích fotbalistů byl navíc vyloučen už na začátku utkání. V okamžiku přerušení zápasu vedli domácí 1:0.

Trenér Recreativa ovšem v rozhlasovém rozhovoru prohlásil, že hráči a diváci zasáhli do strkanice dvou iniciátorů potyčky jenom proto, aby zabránili horšímu. "Nevím, co toho chlapa (rozhodčího) chytlo. Rozhodčí lže, jako když tiskne," citovala ho Marca.

 
Články odjinud


Články odjinud