Řepka utekl od manželky. Už bydlí s Erbovou | iSport.cz
30. srpna 2010 • 08:21

Řepka utekl od manželky. Už bydlí s Erbovou

Autor: Patrik Vacek (Blesk), ab
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hádky a nadávky vyměnil za klídek a pravidelný sex. Fotbalista Sparty Tomáš Řepka (36) utekl od manželky Renáty na »vnadnou« hruď modelky Vlaďky Erbové (29). Obránce už neunesl peklo, které mu dělala jeho žena kvůli prsaté milence, a tak teď bydlí společně právě s ní a cítí se u ní jako v ráji.Podvádění mu neprošlo a rozzuřená manželka Renáta se s řízným obráncem, který je prý doma krotký jako beránek, dennodenně hádala. Podle informací Blesku nevěrnému Řepkovi v návalu vzteku žiletkou rozřezala většinu oblečení a dokonce mu prý zničila jeho luxusní bílý sporťák McLaren Mercedes SLR za 14,5 milionu korun!

Tomáš Řepka ve svém luxusním Mercedesu, se kterým nyní parkuje před domem Vlaďky ErbovéTomáš Řepka ve svém luxusním Mercedesu, se kterým nyní parkuje před domem Vlaďky ErbovéFoto Ladislav Křivan (Blesk)

Právě tento vůz spojil před rokem dohromady Tomáše s Vlaďkou. Při focení pro kalendář jednoho autosalonu Řepka zapůjčil svůj vůz a Erbová u něj pózovala. Tehdy mezi fotbalistou a modelkou přeskočila jiskra a od té doby to spolu táhnou.

Z jejich vztahu se stalo veřejné tajemství. Blesk je několikrát přistihl spolu, ale pokaždé oba popírali, že spolu cokoliv mají. „Jsme jen přátelé,“ svorně oba tvrdili.

Vlaďka Erbová a Tomáš ŘepkaVlaďka Erbová a Tomáš ŘepkaFoto ImpeXcar

Teď už ani nemá smysl něco tajit. Řepka teď v klidu odjíždí z tréninku v černém audi, které patří prsaté modelce a zamíří přímo do jejího hnízdečka lásky na Praze 6, kde teď stoper našel ve zlých časech azyl.

„Nehodlám mluvit o svém soukromí a dělit se o něj s národem,“ odbyla Erbová Blesk na dotaz, jestli u ní bydlí Řepka. Ten se prý chystá na rozvodovou bitvu o miliony. V neděli však stoperova manželka nebrala telefon, aby se vyjádřila. „Rozvod je věc pana Řepky. To si vyřeší sám,“ prohlásila jen Erbová.

 
Články odjinud


Články odjinud