Upustit ventil šli o víkendu hokejisté Petr Nedvěd (39) z Liberce a litvínovský Martin Ručinský (40). Společně vyrazili na párty do jednoho pražského klubu. Nedvěd zapíjel smutek z vyřazení po středečním čtvrtfi nále play off se Slavií (konečný stav série 3:4). Ručinský, který stále laboruje se zraněným ramenem, přemýšlel o konci kariéry.
Náladu hráčům vylepšovaly dvě půvabné blondýnky.
Oba hokejoví veteráni měli po sezoně a nad sklenkou šampaňského v ceně kolem tří tisíc za láhev nejspíš probírali, jestli má cenu ještě pokračovat v kariéře.
„Nemůžu mluvit za Martina, kterého teď trápí zdravotní problémy, ale já jsem rád za letošní sezonu a uvidím, jestli budu pokračovat. Brzy se rozhodnu,“ prozradil Petr Nedvěd, jenž zároveň zapíjel smutek z neúspěchu v play off.
„Prohra mě bude bolet dlouho. Tyhle jizvy se ale vždycky zahladí,“ řekl jeden z nejproduktivnějších útočníků extraligy. Ke společné párty se svým kamarádem Ručinským, kde jim dělaly společnost dvě blondýnky, se vyjádřit nechtěl.
„Nemám důvod to řešit. Je to věc mimo hokej, můj soukromý život,“ odvětil Nedvěd.
Martin Ručinský byl včera nedostupný. Jeho společnice nápadně připomínala Evu Kiliánovou, expartnerku fotbalisty Milana Baroše, s nímž se rozešla před šesti lety. Ta sice přiznala, že občas s Ručinským někam vyrazí, prý spolu ale nechodí. „Známe se, ale já jsem tam s ním nebyla,“ řekla jen.