21. července 2012 • 17:24

Ronaldo odmítá pověst záletníka. U žen je důležité srdce, ale nikdo mi nevěří

Autor:
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jsem krásný, bohatý, úspěšný. A ostatní mi závidí. Tímto výrokem proslul Cristiano Ronaldo, když "skromně" popisoval své osobní vlastnosti. Skvělý a jedinečný fotbalista, pro někoho ale též namyšlený frajírek. A proutník, což se portugalská hvězda snaží vehementně popřít. "U dívky mi vždy záleží, jaké má srdce," zdůrazňuje sedmadvacetiletý fotbalista.Ronaldo si vybudoval pověst metrosexuála, který vždy dbá na svůj vzhled. A na nějž se lepí krásné dívky stejně jako mu na kontě přibývají miliony a luxusní auta v garáži. Nagelovaný Portugalec ale odmítá, že by slečny střídal.

"Vždycky se dívám do jejich srdce, to má pro mě největší hodnotu. Jsem velký romantik, ale nikdo mi to nevěří!" prozradil Ronaldo v thajské televizní show.

Přitom je spojován s celou řadou milostných aférek, zklidnil se až během partnerství s ruskou kráskou, modelkou Irinou Shayk.

Kapitán portugalské reprezentace má doma také dvouletého syna Cristiana juniora. Jméno její matky odmítá prozradit. Dokonce jí vyplatil třistamilionovou částkou, aby se syna vzdala a zůstala v anonymitě.

Irina Shayk pro Sports Illustrated Swimsuit EditionIrina Shayk pro Sports Illustrated Swimsuit Edition

"Má vlasy po mě, silné a kudrnaté," popisuje svého potomka. "Usínám i probouzím se s ním, můj syn je pořád se mnou," dodal sedmadvacetiletý Portugalec.

Ronaldo nyní odpočívá na dovolené po náročné sezoně. V ní nastřílel celkem 59 branek, s Realem Madrid vyhrál španělskou ligu a s portugalskou reprezentací došel až do semifinále mistrovství Evropy.  

Aby ses nespálila, lásko, jakoby říkal Cristiano Ronaldo své přítelkyni Irině Shayk
Aby ses nespálila, lásko, jakoby říkal Cristiano Ronaldo své přítelkyni Irině Shayk

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze