21. července 2012 • 17:24

Ronaldo odmítá pověst záletníka. U žen je důležité srdce, ale nikdo mi nevěří

Autor:
TOP VIDEA
Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jsem krásný, bohatý, úspěšný. A ostatní mi závidí. Tímto výrokem proslul Cristiano Ronaldo, když "skromně" popisoval své osobní vlastnosti. Skvělý a jedinečný fotbalista, pro někoho ale též namyšlený frajírek. A proutník, což se portugalská hvězda snaží vehementně popřít. "U dívky mi vždy záleží, jaké má srdce," zdůrazňuje sedmadvacetiletý fotbalista.Ronaldo si vybudoval pověst metrosexuála, který vždy dbá na svůj vzhled. A na nějž se lepí krásné dívky stejně jako mu na kontě přibývají miliony a luxusní auta v garáži. Nagelovaný Portugalec ale odmítá, že by slečny střídal.

"Vždycky se dívám do jejich srdce, to má pro mě největší hodnotu. Jsem velký romantik, ale nikdo mi to nevěří!" prozradil Ronaldo v thajské televizní show.

Přitom je spojován s celou řadou milostných aférek, zklidnil se až během partnerství s ruskou kráskou, modelkou Irinou Shayk.

Kapitán portugalské reprezentace má doma také dvouletého syna Cristiana juniora. Jméno její matky odmítá prozradit. Dokonce jí vyplatil třistamilionovou částkou, aby se syna vzdala a zůstala v anonymitě.

Irina Shayk pro Sports Illustrated Swimsuit EditionIrina Shayk pro Sports Illustrated Swimsuit Edition

"Má vlasy po mě, silné a kudrnaté," popisuje svého potomka. "Usínám i probouzím se s ním, můj syn je pořád se mnou," dodal sedmadvacetiletý Portugalec.

Ronaldo nyní odpočívá na dovolené po náročné sezoně. V ní nastřílel celkem 59 branek, s Realem Madrid vyhrál španělskou ligu a s portugalskou reprezentací došel až do semifinále mistrovství Evropy.  

Aby ses nespálila, lásko, jakoby říkal Cristiano Ronaldo své přítelkyni Irině Shayk
Aby ses nespálila, lásko, jakoby říkal Cristiano Ronaldo své přítelkyni Irině Shayk

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze