Dostali skvělý nápad, jak tmelit tým. Fotbalisté Sparty se společně s přítelkyněmi vydali na muzikál Děti Ráje. Na představení dorazila ve čtvrtek většina hráčů.
Z největších hvězd chyběl jen letenský kapitán Tomáš Řepka (35). Ten s díky účast odmítl.
Důvodů, proč Řepka nechtěl na hudební show přijít, bylo více. „Nebyla to povinná akce, nařízená od klubu. Hráči se v kabině dohodli mezi sebou, že na vystoupení půjdou,“ prozradil tiskový mluvčí Sparty Ondřej Kasík.
Tvrďák Řepka, který není zrovna fanouškem disko hitů Michala Davida z 80. let, tak raději zůstal doma. „Tomáš poslouchá tvrdší muziku. Líbí se mu třeba Linkin Park,“ prozradil Kasík.
Dalším možným důvodem, proč Řepka nedorazil, je, že má doma s manželkou Renátou tichou domácnost. Ta mu nemůže zapomenout nevěru s modelkou Vlaďkou Erbovou.
To zraněný záložník Patrik Berger, který dorazil společně s exslávistou Vladimírem Šmicerem v doprovodu manželek, si muzikál nenechal ujít.
„Jsou to písničky našeho mládí. Bylo to parádní představení,“ shodli se oba slavní fotbalisté. Šmicer, jenž ještě nedávno kopal za Slavii, si tak trochu rýpnul do svých bývalých spoluhráčů.
„Slávisti na muzikály nechodí, ti teď raději trénují,“ vtipkoval vítěz Ligy mistrů.
Na muzikálu Děti Ráje to nejvíce slušelo Luboši Kaloudovi s manželkou Veronikou. Ta s mladým záložníkem očekává narození jejich prvního potomka.