Australian Open | Tenistka o australské karanténě v hotelu. Myš v pokoji a pinkání o zeď | iSport.cz
20. ledna 2021 • 10:23

Tenistka o australské karanténě v hotelu. Myš v pokoji a pinkání o zeď

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Může Slavia vyhrát Evropskou ligu? Kroťme nadšení, Rangers jsou favorit
Češi v evropských ligách: Barák pokořil Juve, Gebre Selassie nastartoval Brémy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Někteří tenisté v Melbourne si stěžují na podmínky v hotelech, ve kterých tráví povinnou karanténu před Australian Open. Julia Putincevová si například postěžovala, že nemůže spát, protože se jí v pokojí prohání myš. Kvůli šramotícím hlodavcům už se dokonce kazašská tenistka tento týden přestěhovala, potíží se ale nezbavila.Putincevová na twitteru zveřejnila video s myškou, která vyskočila zpoza skříně. „Jiný pokoj, stejný příběh - chtěla jsem jít spát, ale zase nic,“ napsala s tím, že nejde o jedinou myš v pokoji.

Na recepci jí prý řekli, že je hotel obsazen a víc jí pomoci nemohou. Už dřív si stěžovala na to, že jí v pokoji nejde otevřít okno, zveřejnila i videa, jak si pinká o zeď či dělá atletickou přípravu, vše s ironickými poznámkami o „přípravě na grandslam“.

Policejní ministryně státu Victoria Lisa Nevilleová přislíbila, že se úřady budou situací zabývat. Naznačila ale také, že někteří hosté myši krmí a potíže tak ještě zhoršují.

Množící se stížnosti tenistů v karanténě ale začaly vyvolávat kritiku Australanů. Mnoho z nich uvízlo dlouhodobě v zahraničí poté, co země kvůli nárůstu případů koronaviru výrazně zpřísnila podmínky pro cestování.

Myška, která nenechá v Melbourne vyspat Julii Putincevovou
Myška, která nenechá v Melbourne vyspat Julii Putincevovou

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud