11. listopadu 2008 • 11:26

Robredo Nadala nenahradí

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenista Tommy Robredo nenahradí zraněnou světovou jedničku Rafaela Nadala ve španělském týmu pro finále Davisova poháru v Argentině. Jednadvacátý hráč světového žebříčku se omluvil kvůli tomu, že už téměř dva týdny netrénoval.


REKLAMA
digi tv

"Kdyby mě vybrali, moc by mě to překvapilo. Ale kdyby se to přece jen stalo, nejel bych," citovala Robreda agentura AP. "Ne proto, že bych nechtěl, ale proto, že bych byl týmu k ničemu. Dvanáct dní jsem nedělal vůbec nic. Nebyl jsem si ani na pět minut zaběhat, a nemohl bych proto zemi plnohodnotně reprezentovat," dodal.

Nadal se z finále Davis cupu omluvil >>>

Nadal se z finále, které je na programu 21. až 23. listopadu v Mar del Plata, omluvil v pondělí. Prvního hráče světového žebříčku stále trápí zánět šlachy v pravém koleně, kvůli kterému musel na turnaji v Paříži vzdát čtvrtfinále s Rusem Nikolajem Davyděnkem a poté přišel i o nynější Turnaj mistrů v Šanghaji.

Nehrající kapitán Španělů Emilio Sánchez by měl nominaci pro duel s Argentinou zveřejnit dnes.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze