21. září 2017 • 17:02

Berdych před Laver Cupem ve Sport Magazínu: Na děti je ještě čas

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0 Bohemians - Slovácko: Mašek byl stažen v pokutovém území, následnou penaltu sám proměnil a zvyšuje na 2:0
PROFIL: Deník Sport favorizuje Slavii na titul. Klub by se ale měl soustředit na sebe PROFIL: Deník Sport favorizuje Slavii na titul. Klub by se ale měl soustředit na sebe
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hraje v nejlepší tenisové éře všech dob. „Vážím si toho,“ říká Tomáš Berdych, nejúspěšnější český tenista, který se téměř sedm let držel v TOP desítce žebříčku. V rozhovoru pro páteční Sport Magazín vypráví nejenom o Laver Cupu a Rogerovi Federerovi s Rafaelem Nadalem, ale i o tom, co je na životě v neustálém profesionálním kolotoči to nejnáročnější, kdy chce mít rodinu a jak ho láká vytoužený zisk grandslamového titulu.


REKLAMA
digi tv

Laver Cup, to je hlavní téma pátečního speciálu. Věnuje se mu i Tomáš Berdych, jediný český zástupce mezi tenisovým výkvětem. „Je to pro mě, ale i pro Prahu velké privilegium,“ tvrdí česká tenisová jednička, která se sedmkrát dostala do semifinále grandslamových turnajů.

Berdych v obsáhlém rozhovoru mluví o snu, který v něm neustále dřímá. Vyhrát grandslam. „To je to, co mě žene dopředu,“ připouští.

Zabrousil krátce i do soukromí. Přiznal, že si nedovede představit, že by ještě během aktivní kariéry měl děti. „Jsem typ, který se snaží dělat všechno na sto procent. A pokud se jednou rozhodnu mít děti, tak na ně chci mít čas, abych si je mohl užít,“ tvrdí Berdych a s pousmáním kvituje: „Mám výhodu, že mám mladší ženu, takže není tlak, abychom hned měli rodinu, děti…“ Manželce Ester je čtyřiadvacet. „Takže nejsem pod tlakem,“ usmívá se 32letý elitní tenista.

Vše o Laver Cupu zde >>

Titulní strana Sport Magazínu

Co dalšího najdete v pátečním speciálním magazínu o Laver Cupu

Rozpis a pravidla soutěže

Co uniklo z Facebooku: Rafael Nadal

Detailní představení všech hráčů týmu Evropy i Světa, včetně kapitánů

Pohled za kulisy: Jak se Praha a O2 Arena připravovaly na vrcholnou událost

Příběh legendy: v čem byl jedinečný Rod Laver

Berdych v OVERTIME: Na okruhu žijeme v bublině. Laver Cup to změní
720p 360p

Český tenista Tomáš Berdych při focení pro Sport Magazín
Český tenista Tomáš Berdych při focení pro Sport Magazín

Nenechte si ujít páteční Sport Magazín před startem Laver Cupu! Před objektivem pózoval Tomáš Berdych
720p 360p

Tenisové hvězdy v Praze! Federer a spol. házeli tenisáky, hráči pořizovali selfie
720p 360p

Laver Cup je jedinečná tenisová událost, kterou nelze s ničím srovnat, shodují se tenisté
720p 360p

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze