Nefoťte u Meghan, žádala ochranka na Wimbledonu. Dětinské, zní z Anglie | iSport.cz
9. července 2019 • 12:57

Nefoťte u Meghan, žádala ochranka na Wimbledonu. Dětinské, zní z Anglie

Autor: vma
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Barcelona - Bayern 2:8. Brutální debakl! Německý tým je v semifinále
Nejlepší přestupová období historie: Kdy se nejvíc zaskvěly Barca nebo AC Milán?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Meghan Markleová, manželka britského prince Harryho, navštívila zápas Sereny Williamsové ve Wimbledonu. Přestože přímo na kurtu bylo dalších 12 tisíc fanoušků a milion sledoval televizi, ochranka královské rodiny bránila návštěvníkům pořídit si v jejím okolí fotografie i ve chvílích, kdy čočky na vévodkyni ze Sussexu vůbec nemířily.„Najednou jsem cítila, jak mě někdo tahá za rameno. Byl to bodyguard a řekl mi, ať nefotím Meghan. Do té doby jsem vůbec netušila, že tam je!,“ líčila svůj zážitek Daily Mail Sally Jonesová, bývalá hlasatelka BBC, která se na Wimbledonu šla podívat na zápas Sereny Williamsové .

Ve stejné řadě VIP prostor ale seděla také Meghan, vévodkyně ze Sussexu. Manželka prince Harryho se na utkání své krajanky vydala s přítelkyněmi. Doprovázela je i ochranka, která nejen Sally Jonesové zakázala v okolí členky královské rodiny fotografovat s odůvodněním, že Meghan navštívila Wimbledon ve svém volném čase.

„Bodyguardovi jsem řekla, že je to bláznivé. I kdybych se snažila ji vyfotit, měla bych rozmazaný obrázek jejího pravého ucha. Harry a Meghan se vidí jako áčkové celebrity, ne jako členové královské rodiny. Kolem bylo asi 200 fotografů a ochranka bránila zrovna mě. Vypadá to hloupě a dětinsky,“ prohlásila.

Meghan Markleová navštívila zápas kamarádky Sereny Williamsové
Meghan Markleová navštívila zápas kamarádky Sereny Williamsové

Přímo na kurtu bylo kromě fotografů, kteří měli vedle Sereny Williamsové nový objekt zájmu, také 12 tisíc fanoušků. Další milion diváků sledoval zápas i s častými záběry na vévodkyni ze Sussexu v televizi.

Vzniku fotografií zabránit nešlo, přesto ochranka důsledně pozorovala používání mobilních telefonů v Meghanině bezprostředním okolí. Bodyguard zasáhl i proti muži, který seděl o několik řad níž a chtěl si udělat selfie na kurtu č. 1. Vůbec tak v daný okamžik nefotil členku královské rodiny, ale sám sebe.

Soukromá návštěva? 

Do 37leté Američanky se opřel i komentátor Piers Morgan v ranní show Good Morning Britain na ITV. Divil se hlavně zdůvodnění, že návštěva Wimbledonu byla soukromá.

„Soukromě ve Wimbledonu? Tak směšné a pokrytecké! Nejsou to soukromé osoby ale vévoda a vévodkyně ze Sussexu. Vždyť platíme za jejich sídlo,“ rozčiloval se.

Kensingtonský palác se nevyjádřil. Meghan Markleová se na kurt šla podívat na zápas druhého kola své blízké kamarádky Sereny Williamsové, která mezitím postoupila na nejslavnějším tenisovém turnaji už do čtvrtfinále.

Vstoupit do diskuse
0

Tenis 2020

US Open (31. 8. - 13. 9. 2020, Flushing Meadows, New York)

French Open (27. 9. - 11. 10. 2020, Paříž)

Fed Cup (13. - 18. 4. 2021, Budapešť)
Program finále

Davis Cup (22. - 28. 11. 2021, Madrid)
Los finálového turnaje Postup do finále! Češi porazili Slovensko 3:2

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud