1
Co musí Češi změnit, aby za týden uspěli a kdo si řekl o místo do Prahy?
Varaďa by nedopustil chyby, které stály Pardubice titul. Kabina má příliš velkou moc

VIDEO - Ten tenhle úlovek se Radku Štěpánkovi opravdu podařil. I když jenom na krátký moment. Do sítě totiž ulovil opravdu velkou rybu - světovou jedničku Rafaela Nadala.

Na turnaji v Londýně sice karvinský rodák na svého soupeře nestačil, přesto světovou jedničku pořádně protrápil. První set prohrála česká dvojka 3:6 a i ve druhém byl prakticky odepsána, když prohrávala při soupeřově podání 3:5 a 15:40.

Pak však sedmapadesátý tenista světa doslova vstal z mrtvých a druhý set dokázal získat ve svůj prospěch. Rozhodující sada však opět patřila favoritovi utkání, který českému tenistovi povolil už jen jedinou hru a mohl si zapsat vítězství i ve čtvrtém vzájemném utkání.

Kromě řady skvělých výměn a Štěpánkova zmrtvýchvstání však diváky pobavila i situace právě z důležité koncovky druhého setu, kdy za stavu 5:5 na gamy Štěpánek povedeným kraťasem donutil Nadala ke sprintu k síti.

Ten sice míček stihl, ale na druhou stranu ho již nedostal. Navíc nevyhrál ani souboj s kluzkým povrchem a skončil v síti, která ho zbrzdila při nedobrovolné návštěvě Štěpánkovy poloviny dvorce.

Avizovaný game vyhrál český tenista, stejně jako celý set. Na vítězství v utkání to však nestačilo.