Usměvavý doping! Del Potro prohrával, tak vyfotil fanynku a vyhrál | iSport.cz
22. února 2013 • 18:45

Usměvavý doping! Del Potro prohrával, tak vyfotil fanynku a vyhrál

Autor: lel
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenhle podpůrný prostředek se na zakázaný seznam nikdy nedostane. Argentinského tenistu Juana Martína Del Potra na turnaji ve Francii dovedl k vítězství nečekaný prvek. K obratu proti domácímu soupeři mu totiž pomohl úsměv krásné fanynky!Juan Martín Del Potro je muž mnoha talentů. Dokázal to na turnaji v Marseille, kde kromě toho tenisového předvedl i ten umělecký – a hlavně pořádnou dávku vtipu.

Ve čtvrtečním utkání prohrával proti domácímu Michaelu Llodrovi, ale namísto sveřepého soustředění mezi výměnami se dokázal nečekaně uvolnit a zároveň pobavit fanoušky.


Za stavu 3:6, 4:4 si totiž po nepřesném úderu našel Del Potro chvilku na to, aby s úsměvem dokráčel k fanouškům, od jedné divačky si půjčil mobilní telefon – a na památku ji vyfotil!

Úsměv zaskočené fanynky byl tím pravým povzbuzovacím prostředkem. Sedmý tenista světa totiž druhý set získal v tiebreaku, ve třetím dokonal vítězné dílo poměrem 7:5 a zajistil si tak postup do dalšího kola turnaje.

Teď si jen Del Potro musí přát, aby půvabná tmavovláska z tribuny v Marseille nevěnovala svůj úsměv jeho čtvrtfinálovému soupeři Gillesu Simonovi!

 

Témata:  sport, tenis, video, del potro
 
Články odjinud


Články odjinud