20. července 2015 • 16:11

Koukalová unikla vyřazení. Soupeřka vedla 6:1, 4:0, pak vzdala

Autor: ,
Tenistka Klára Koukalová postoupila na turnaji v Bad Gasteinu do druhého kola
TOP VIDEA
Obránce Liberce Kúdela: Slavia by byla výzva, když dopadne, budu rád Obránce Liberce Kúdela: Slavia by byla výzva, když dopadne, budu rád
Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistka Klára Koukalová postoupila na turnaji v Bad Gasteinu do druhého kola navzdory tomu, že už byla v duelu s Annou-Lenou Friedsamovou na hraně vyřazení. Německá hráčka si však za stavu 6:1, 4:0 a 30:15 při pádu podvrtla kotník a musela utkání vzdát.


REKLAMA
digi tv

Třiatřicetileté Koukalové se shodou okolností podobná věc stala podruhé během několika dnů. Minulý týden v Bastadu měla hrát v druhém kole se světovou jedničkou Serenou Williamsovou z USA, jež si ale dopoledne před zápasem zranila loket a k utkání nenastoupila.

Do druhého kola v Rakousku neprošla osmá nasazená Kateřina Siniaková, kterou porazila 6:4, 6:4 Danka Koviničová z Černé Hory.

Třetí česká tenistka v dnešním programu Denisa Allertová svůj zápas proti Němce Carině Witthöftové nedohrála. Za stavu 6:3, 5:5 pro čtvrtou nasazenou Witthöftovou bylo utkání přerušeno kvůli dešti a po dvouhodinovém čekání následně přeloženo na úterý.

Tenisový turnaj žen v Bad Gasteinu (antuka, dotace 250.000 eur):

Dvouhra - 1. kolo:

Koukalová (ČR) - Friedsamová (Něm.) 1:6, 0:4 skreč,

Koviničová (Č. Hora) - Siniaková (8-ČR) 6:4, 6:4.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze