8. března 2016 • 10:12

Bývalá jednička pálí po Šarapovové: Já trpěla, jí pomohli podvádět

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedle početného zástupu zastánců, kteří respektují její přístup k dopingovému prohřešku a ochotu vše vysvětlit a spolupracovat, má ruská tenisová diva Maria Šarapovová i některé ostré kritiky. Jejich zástup vede především někdejší hvězda světových kurtů Jennifer Capriatiová. Bývalá světová jednička po Šarapovové vypálila salvu komentářů, jimž vévodí slova jako zlost a zklamání.


REKLAMA
digi tv

„Neměla jsem štědře placený tým doktorů, kteří by mi pomohli podvádět a obcházet systém a čekat, až s námi věda srovná krok,“ napsala například Capriatiová na Twitter.

„Musela jsem zabalit kariéru a nikdy jsem si nevybírala cestu podvodu, děj se co děj. Musela jsem zvracet do ručníku a trpět,“ vylila si srdce v jiném tweetu.

Ironií osudu měla sama Capriatiová dost velké problémy během své krátké a dost bouřlivé kariéry. Ještě jako teenagerka už měla za sebou mnoho titulů, ale taky nucenou pauzu od tenisu kvůli drogovým prohřeškům.

Rovněž ji potkalo vězení za kradení v obchodě a držení marihuany. Po kariéře se podrobila léčení jako následku předávkování. Dnes tvrdí, že je kvůli ruské tenistce „nesmírně rozzlobená“ a „zklamaná“.

Olympijská vítězka a členka tenisové Síně slávy si krátce po oznámení z úst Šarapovové posteskla i nad celým tenisem.

„Jak chcete udržet vášeň pro sport, když vám sám dává důvody k nenávisti?“ tázala se řečnicky.

SLEDUJTE ONLINE REAKCE NA PROHLÁŠENÍ ŠARAPOVOVÉ ZDE>>>

Takto vypadá balení léku Meldonia, kvůli jehož užívání neprošla Maria Šarapovová dopingovým testem
Takto vypadá balení léku Meldonia, kvůli jehož užívání neprošla Maria Šarapovová dopingovým testem

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze