1. dubna 2016 • 16:00

Neuvěřitelný moment! Osm smečí na Bryany nestačilo, rozhodl až kraťas

Autor:
Neuvěřitelný moment na turnaji v Miami
TOP VIDEA
SESTŘIH: Hertha - Dortmund 1:1. Hosté v novém roce podruhé ztratili SESTŘIH: Hertha - Dortmund 1:1. Hosté v novém roce podruhé ztratili
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jako hluchý do vrat. Přesně tímto příslovím se pravděpodobně řídila ve čtvrtfinále turnaje v Miami deblová dvojice Omar Jasika a John Smith v zápase proti legendární dvojici bratrů Bryanů. 


REKLAMA
digi tv

Čtvrtfinálový duel se chytil k rychlému konci. Zkušení Američané vyhráli první set po bitvě 7:6, ve druhém však už žádné drama nepřipouštěli a vedli 5:2 a 30:0 při vlastním podání. Právě v ten moment se odehrála výměna, která se opravdu jen tak nevidí. 

Australská dvojice svého favorizovaného soupeře zatlačila do hluboké defenzivy, které chyběla jen maličkost. Zakončit jednoduchou smečí tak, aby Američané nebyli schopní odpovědět.

Jak se však ukázalo, tato "maličkost" se stala pro Jasiku se Smithem noční můrou. Do bratrů Bryanů to pálili ostošest, ale marně. Celkem osm smečí oba dva střídavě na svého soupeře vypálili, všechno marně.

Míček ve svůj prospěch tak získali až kraťasem, na který "živá americká stěna" už nestačila odpovědět.

Vysmátí Australané stačili ještě game získat, utkání však nakonec prohráli 6:7 a 3:6.

VIDEO: Taková výměna se opravdu jen tak nevidí

 

 

 

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze