10. prosince 2017 • 04:20

Plíšková: Volno bylo dlouhé, svaly odešly. Musela jsem začít makat

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
NEJ jedenáctka 1. kola MS: Sestavě vládnou Ronaldo a Mexičané NEJ jedenáctka 1. kola MS: Sestavě vládnou Ronaldo a Mexičané
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už přes dva týdny maká v přípravě na novou sezonu a seznamuje se s metodami svého nového kouče Tomáše Krupy. To nejhorší má ale prý Karolína Plíšková za sebou. „Hodně jsem běhala, dělala jsem hodně fitko, různé dřepy a všechno možné, abych se dostala do formy,“ vykládala na páteční exhibici při otevření nové haly v Motole.


REKLAMA
digi tv

„Minulý rok jsem skoro přípravu neměla, byla jsem nemocná, taky tam byla vloni touto dobou výměna trenéra… Herně se cítím dobře, důležité je, že jsem zdravá,“ porovnávala Plíšková pocity s loňskem.

„Volno jsem měla nakonec docela dlouhé, asi tři týdny a svaly mi odešly, takže jsem musela zase začít makat,“ smála se první česká tenistka, která se vyšplhala na místo světové jedničky. Žádné speciality od kondičních trenérů prý v přípravě nepřišly. „Všechno to už nějak znám, je tam samozřejmě větší váha než na začátku, ale žádná úplně novinka.“

Unikátní čtyřhra: Plíšková s Kollerem porazili pár Ulihrach - Berger
720p 360p

A jak si zvyká na nového kouče Tomáše Krupu? „S novým trenérem jsme začali v pondělí, takže se zatím spíš nějak poznáváme. Ale určitě mě viděl hrát hodněkrát, takže asi ví, co ho čeká,“ usmívala se Plíšková, která si zahrála čtyřhru s Janem Kollerem. Pár Patrik Berger, Bohdan Ulihrach zdolali 6:3.

O nové sezoně prý nějaké představy má, zatím se ale příliš daleko nedívá. „Cíle nějaké máme, on (kouč Krupa) i já, to jsou nějaké grandslamy, velké turnaje… Ale začínáme, abychom mluvili o vyhraných turnajích, to zatím ne,“ uvedla Plíšková. Tu teď čekají na domácí půdě zápasy v tenisové extralize, pak už přesun do exotické vánoční destinace. Tři dny před Štědrým dnem totiž odlétá na exhibici do Thajska. „Vánoce budou takové zběsilé,“ usmála se Plíšková.

Plíšková o přípravě: Makala jsem hlavně na kondici, hodně jsem naběhala
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze