11. dubna 2018 • 21:50

Štěpánek o Djokovičovi: Souhlasili jsme v tom, že spolu nesouhlasíme

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Chovanec: Chci, aby se rozhodčí nevměšovali do utkání. A diváci odcházeli spokojeni Chovanec: Chci, aby se rozhodčí nevměšovali do utkání. A diváci odcházeli spokojeni
UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY z oslav vícemistrů: Záhřeb v euforii! Modrič a spol. ukázali medaile UNIKÁTNÍ ZÁBĚRY z oslav vícemistrů: Záhřeb v euforii! Modrič a spol. ukázali medaile
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když se Andre Agassi a později Radek Štěpánek stali trenéry Novaka Djokoviče, měli jasný úkol. Dovést po zranění vracející se bývalou světovou jedničku zpět na samotný vrchol. Spolupráce ostře sledované trojice se však na začátku dubna rozpadla a to po pouhých čtyřech měsících. "Nerozešli jsme se ve zlém, bohužel jsme se mockrát vzájemně nachytali, že souhlasíme s tím, že spolu moc nesouhlasíme," říkal dvojnásobný daviscupový šampion.


REKLAMA
digi tv

O spolupráci s Djokovičem

"Samozřejmě bych si přál, aby byla úspěšnější. V každém případě to byla obrovská zkušenost, bohužel krátká. Mockrát jsme se však společně nachytali, že souhlasíme s tím, že spolu moc nesouhlasíme."

O Agassim

"Jako hráče jsem ho znal spíše z médií. Fascinuje mě, jak vidí tenis, jak ho vnímá, cítí. Měl pro Novaka obrovsky otevřené srdce, pomáhal mu, přemýšlel o něm. Společnými silami jsme se snažili Novakovi dát všechno, co v nás bylo. Vždy budu rád s Agassim spolupracovat, velmi blízko jsme se spřátelili. Ukázal mi svůj lidský rozměr, který je pro mě více důležitější než to, jak vidí forhend, bekhend, jak rozumí taktice. Ten lidský rozměr je pro mě víc."

Štěpánek o Djokovičovi: Souhlasili jsme v tom, že spolu nesouhlasíme
720p 360p

O budoucnosti v roli trenéra

"Někteří zájemci se už ozvali. Nebudu je ale jmenovat. Uvidíme, co budoucnost přinese. Až to bude stát za to, aby se to lidé dověděli, tak se to dovědí. Rozhodující slovo v tom bude mít i Nicole (Vaidišová)."

O očekávané roli otce

"Chtěl bych svému dítěti dát to, co mi dávali rodiče -  pozornost, lásku. Nechci být skypový tatínek. Moc se na dítě těším, ale nevím, co mě čeká. Lidé vám můžou povídat, jaké to je, ale pokud dítě nedržíte v náručí a nevidíte ho, tak si to nedovedete představit."

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze