11. dubna 2018 • 21:50

Štěpánek o Djokovičovi: Souhlasili jsme v tom, že spolu nesouhlasíme

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Šural před pátečním šlágrem: Plzeň nás nesnáší, půjde proti nám naplno! Šural před pátečním šlágrem: Plzeň nás nesnáší, půjde proti nám naplno!
Sparta - Mountfield HK: Naštvaný Koukal! Rozohnil se a strčil do kameramana Sparta - Mountfield HK: Naštvaný Koukal! Rozohnil se a strčil do kameramana
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když se Andre Agassi a později Radek Štěpánek stali trenéry Novaka Djokoviče, měli jasný úkol. Dovést po zranění vracející se bývalou světovou jedničku zpět na samotný vrchol. Spolupráce ostře sledované trojice se však na začátku dubna rozpadla a to po pouhých čtyřech měsících. "Nerozešli jsme se ve zlém, bohužel jsme se mockrát vzájemně nachytali, že souhlasíme s tím, že spolu moc nesouhlasíme," říkal dvojnásobný daviscupový šampion.O spolupráci s Djokovičem

"Samozřejmě bych si přál, aby byla úspěšnější. V každém případě to byla obrovská zkušenost, bohužel krátká. Mockrát jsme se však společně nachytali, že souhlasíme s tím, že spolu moc nesouhlasíme."

O Agassim

"Jako hráče jsem ho znal spíše z médií. Fascinuje mě, jak vidí tenis, jak ho vnímá, cítí. Měl pro Novaka obrovsky otevřené srdce, pomáhal mu, přemýšlel o něm. Společnými silami jsme se snažili Novakovi dát všechno, co v nás bylo. Vždy budu rád s Agassim spolupracovat, velmi blízko jsme se spřátelili. Ukázal mi svůj lidský rozměr, který je pro mě více důležitější než to, jak vidí forhend, bekhend, jak rozumí taktice. Ten lidský rozměr je pro mě víc."

Štěpánek o Djokovičovi: Souhlasili jsme v tom, že spolu nesouhlasíme
720p 360p

O budoucnosti v roli trenéra

"Někteří zájemci se už ozvali. Nebudu je ale jmenovat. Uvidíme, co budoucnost přinese. Až to bude stát za to, aby se to lidé dověděli, tak se to dovědí. Rozhodující slovo v tom bude mít i Nicole (Vaidišová)."

O očekávané roli otce

"Chtěl bych svému dítěti dát to, co mi dávali rodiče -  pozornost, lásku. Nechci být skypový tatínek. Moc se na dítě těším, ale nevím, co mě čeká. Lidé vám můžou povídat, jaké to je, ale pokud dítě nedržíte v náručí a nevidíte ho, tak si to nedovedete představit."

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze