23. května 2018 • 19:10

Odveta Kristýny Plíškové: Poškodila jsi sestru, u mých zápasů nebudeš!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva
Jak se líbí nové dresy hokejistům? Nečas a Rittich jsou nadšení Jak se líbí nové dresy hokejistům? Nečas a Rittich jsou nadšení
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stačilo. Už dost! Kristýna Plíšková splnila to, o čem před pár dny psala na svém twitterovém účtu. Potom, co hlavní rozhodčí hrubou chybou ovlivnila zápas její sestry Karolíny Plíškové ve druhém kole turnaje v Římě proti Řekyni Sakkariové, nechala o dvě minuty starší dvojče polskou sudí Martu Mrozinskou zablokovat, což znamená, že ta nemůže rozhodovat její zápasy.


REKLAMA
digi tv

"Nejhorší rozhodnutí, co jsem kdy viděla. Doufám, že slečna Marta Mrozinská už nikdy nebude rozhodovat zápas můj nebo mé sestry," psala na sociálních sítích sedmdesátá hráčka světa.

A nezůstalo jen u hrozeb. Podle webu tenisovysvet.cz se poslední kapkou stal i fakt, že zatímco Karolína Plíšková zaplatila za své chování a zničený umpire šestimístnou pokutu, rozhodčí vyvázla nakonec bez trestu.

"O zablokování této rozhodčí jsem uvažovala už dříve. Mám s ní jenom špatné zkušenosti. Vždycky udělala několik špatných rozhodnutí na obě strany v důležitých chvílích. Dlouho jsem jí pak neviděla, ale teď už je zablokovaná,“ pálí do sudí Kristýna Plíšková.

Celý incident Plíškové: nejdřív chyba sudích, pak mlácení raketou
1080p 720p 360p

A tím to nekončí. "„Nechápu, jak je to možné. Je vidět, že na to WTA kašle a je jim to úplně jedno,“ říká šestadvacetiletá tenistka v rozhovoru pro web Tennis Arena. Kristýna Plíšková tak využila svého práva zablokovat jednoho sudího, který poté nemůže rozhodovat žádné její zápasy.

Své si před nedávnem v rozhovoru pro Sport řekl i manažer a snoubenec české jedničky Michal Hrdlička. „Překvapilo mě, že se lidi z WTA postavili na stranu Karolíny. Samozřejmě řešit se to bude, nějakou pokutu Kája asi dostane. Ale z WTA také jednoznačně deklarovali, že se ji budou snažit minimalizovat vzhledem k tomu, že Karolína je v právu, chápou ji i její emoce. Samozřejmě tohle na kurt nepatří, ale vzhledem k situaci jsou na její straně a budou penalizovat taky tu rozhodčí.“

Trest pro hlavní rozhodčí však nakonec nepřišel. „Takhle to nenecháme,“ reagoval na celou situaci budoucí manžel Karolíny Plíškové.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze