Vondroušová se vrátí na kurty až při US Open, po zranění zápěstí jen trénuje | iSport.cz
7. srpna 2019 • 15:45

Vondroušová se vrátí na kurty až při US Open, po zranění zápěstí jen trénuje

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
INSIDER: Plzeň by Vrbu měla podržet, bere tlak na sebe. Kangu může absence nakopnout INSIDER: Plzeň by Vrbu měla podržet, bere tlak na sebe. Kangu může absence nakopnout
Veselý chybí, hru ale měnit nebudeme, říká Satoranský. Češi odletěli do Soulu, pak je čeká MS Veselý chybí, hru ale měnit nebudeme, říká Satoranský. Češi odletěli do Soulu, pak je čeká MS
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistka Markéta Vondroušová se po zranění zápěstí vrátí na turnaje až při US Open. Patnáctá hráčka světového žebříčku už sice začala trénovat s raketou, ale rozhodla se opakovaně odložit návrat k soutěžní hře a nyní počítá se startem až na posledním grandslamu sezony. Ten začne v New Yorku 26. srpna.„Po dohodě v týmu padlo rozhodnutí návrat ještě posunout a odhlásit se z turnaje v Cincinnati,“ uvedl na facebooku manažer Vondroušové Jan Koukal.

Finalistka antukového grandslamu French Open laboruje se zraněním od vyřazení v 1. kole Wimbledonu. Její potíže způsobilo přetížení hrací ruky během antukové sezony, zánět se pak rozvinul při přechodu na trávu, kde se hraje s těžšími míčky.

Podle původních odhadů se Vondroušová měla vrátit na právě probíhajícím turnaji v Torontu, ale rehabilitace se protáhla. V Cincinnati začne jedna z generálek na US Open příští pondělí. „Toto zranění vyžaduje šetrný postup a čas. Prioritou je úplné vyléčení a kvalitní příprava,“ vysvětlil už dříve ošetřující lékař Vlastimil Voráček.

Vondroušová? Největší talent, co jsem kdy trénoval, říká kouč Hřebec
Video patří k placenému obsahu

Česká tenistka Markéta Vondroušová ve Wimbledonu vypadla už v prvním kole
Česká tenistka Markéta Vondroušová ve Wimbledonu vypadla už v prvním kole

 
Články odjinud


Články odjinud