Vítězka US Open (18) si zahrála s Kate a mění kouče: Potřebuju zkušenějšího | iSport.cz
24. září 2021 • 17:10

Vítězka US Open (18) si zahrála s Kate a mění kouče: Potřebuju zkušenějšího

Autor: ČTK, krm
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pardubice - Sparta: Minčev přidává třetí zásah! Haraslínova patička nastartovala akci
SESTŘIH: Sparta Praha - Kladno 3:4sn. Rytíři otočili skóre v závěru a berou dva body
VŠECHNA VIDEA ZDE

Britská tenistka Emma Raducanuová se necelé dva týdny po senzačním triumfu na US Open rozešla s trenérem. Osmnáctiletá hráčka ukončila spolupráci s Andrewem Richardsonem, který ji vedl dva roky v juniorkách a s nímž se v červenci znovu dohodla na krátkodobém angažmá pro americkou část sezony. Nyní chce najít někoho s většími zkušenostmi z okruhu WTA.„Hledám někoho, kdo už na této úrovni působil a ví, co to obnáší,“ uvedla Raducanuová, jež se k triumfu na newyorském grandslamu probila jako první v historii z kvalifikace. „Protože je teď pro mě všechno nové, potřebuju někoho, kdo už tím prošel a provede mě tím,“ dodala.

Žádné konkrétní jméno zatím Raducanuová, kterou titul na US Open katapultoval v žebříčku WTA na 22. místo, v hlavě nemá. Předpokládá, že do konce sezony definitivní rozhodnutí o novém kouči nepadne.

Nyní se Raducanuová vrátila po krátké pauze k tréninku a zvažuje, kdy se vrátí k turnajům. Po návratu domů z USA si dnes zahrála v Národním tenisovém centru v Londýně s vévodkyní z Cambridge Kate, která je patronkou britské tenisové asociace. „Udělala na mě velký dojem. Byla to velká zábava zahrát si s vévodkyní,“ uvedla Raducanuová.

Vítězka US Open Emma Raducanuová si zahrála s vévodkyní Kate
Vítězka US Open Emma Raducanuová si zahrála s vévodkyní Kate

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud