VIP Sport

Peníze

11. října 2016 • 21:12

Čech si z helmy udělal byznys, prodává speciální "tankistické" čepice!

Autor:

Skvělý gólman a možná ještě lepší byznysmen! Gólman Petr Čech prodává ve svém e-shopu zimní čepice, které navlas připomínají jeho proslavenou helmu, která mu vynesla mimo jiné přezdívku tankista. „Nejlepší doplněk, jaký můžete mít,“ stojí u Čecha něco přes osm stovek.„Možná ten nejlepší doplněk, který by měl každý fotbalový fanoušek mít, zvlášť když je tak chladný podzim,“ láká český brankář londýnského Arsenalu na nový módní hit v krátkém videu na svém facebookovém profilu. Čepice stojí v Čechově e-shopu 31,20 euro, tedy něco přes osm set korun.

NEJ zákroky Premier League: Ukázal se Čech, zářili Courtois a Bravo

Čepice je podle popisu vyrobena z ekologicky certifikované příze a slibuje, že vás během studené zimy udrží v teple. A v létě a během teplejších měsíců má  zase poslouží jako skvělý doplněk pro fanoušky.

Výrobek s charakteristickým tvarem helmy lze prát ručně ve vlažné vodě do 30 stupňů nebo na prací program vlna. A nechybí ani varování: Helma je jako běžná pletená čepice, jen vizuálně je kopií ochranné přilby Petra Čecha. Nemá žádné bezpečnostní nebo ochranné vlastnosti.

Helma k Čechovi neodmyslitelně patří už deset let, od chvíle, kdy v zápase Chelsea proti Readingu utrpěl frakturu lebky po srážce s protihráčem Stephenem Huntem.

SESTŘIH Premier League: Hull - Arsenal 1:4. Čech dostal gól z penalty

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze