Projekt Y

23. září 2019 • 19:00

OKTAGON PROJEKT Y - 15. díl: Proč bojovnice málem zrušily semifinále?

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to bitva jako řemen. Kateřina Klinderová (27) v semifinále PROJEKTU Y zasypala Ivy Haškovou (19) tvrdými údery. Soupeřka ale vydržela a ve druhém kole ji knockoutovala. Nechybělo však mnoho a tahle řežba se neuskutečnila.Nejnovější 15. díl reality show ze světa MMA, kterou pořádá organizace OKTAGON, poodkrývá trable obou účastnic před tímto soubojem. „Měla jsem od čtvrtka horečky, moc se to nelepšilo. Ale fanouškům jsem slíbila, že se tam doplazím i jako trupík po bradavkách,“ hlásila bojovně »Kundosaki«.

To Ivy se potýkala s jiným problémem, nemohla se vejít do váhového limitu, který splnila až na druhý pokus. „Půl roku na mě ostatní nadávají a mají ke mně kecy, přesto jsem v pohodě. Není jiný cíl než tam jít a vyhrát,“ burcovala bojovnice, kterou v únoru čeká finále s Evou Borodáčovou.

15. díl - OKTAGON PROJEKT Y - Proč málem zrušily semifinále?

Podnikatelka Kateřina Klinderová během castingu na OKTAGON PROJEKT Y
Podnikatelka Kateřina Klinderová během castingu na OKTAGON PROJEKT Y

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud