VIP Sport

27. února 2013 • 05:00

Šéfka rozhodčích Damková a mocný muž fotbalu Berbr: Tajná svatba?!

Autor: Petr Němec
###BLOK-TOP-VIDEA###

Okatá holka je pod čepcem a už nějaký ten pátek. Šéfka komise rozhodčích Dagmar Damková (38) si podle informací Blesku tajně vzala svého dlouholetého partnera a mocného muže českého fotbalu Romana Berbra (58).Podřízení sudí rozezněli tamtamy a je to venku. Tak si Roman tu růži mezi trním, jak se Dáše kvůli jejímu působení v rozhodcovské džungli říká, přece utrhnul!

Drží to pod pokličkou

Akorát to chce místopředseda svazu držet pod pokličkou. „Jo, a brali jsme se v Havaně, já měl za svědka Fidela Castra a Dáša Pierluigiho Collinu. Ať si každý říká, co chce, je to pitomost,“ vypůjčil si Berbr k žoviálnímu zatloukání dožívajícího kubánského diktátora a slavného italského arbitra.

Brali se v Americe

No, na Kubě to nebylo, ale zato prý kousek dál na sever. „Vzali se před nějakým časem v Americe a Dáša si nechala dívčí jméno. Mezi námi se to ví,“ potvrdilo Blesku několik současných rozhodčích, že ANO mezi Damkovou a Berbrem padlo.

Tak jsou svoji, no a co: Nač ty tajnosti? Vždyť spolu žijí devět let a oba horují pro píšťalku…

Dagmar Damková se údajně vdala za Romana Berbra
Dagmar Damková se údajně vdala za Romana Berbra

Témata:  sport, fotbal, Damková, berbr, svatba
 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud