VIP Sport

13. března 2013 • 10:40

Rodman se definitivně zbláznil! Po KLDR jede dohlížet na volbu papeže

Autor: jip
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Už to tak vypadá, že se basketbalový bouřlivák Dennis Rodman po padesátce rozhodl odčinit všechny (nebo aspoň většinu) facek, co rozdal na hřišti, a po „diplomatické“ cestě do KLDR si vzal na mušku volbu nového papeže. Rodman je na cestě do Vatikánu, protože prý chce být všude tam, kde je potřeba.Serveru TMZ.com Rodman dokonce řekl, že se plánuje s novým papežem setkat, a že „jeho lidé“ na tom ve Vatikánu pracují. Nikdo zatím netuší, co by ctihodní kardinálové řekli na to, kdyby se v jejich dveřích zjevil tento 51letý potetovaný divoch, s tím si ale Rodman hlavu neláme.

„Chci být všude tam, kde jsem potřeba. Šířit mír a lásku po celém světě,“ prohlásil. Do Říma plánuje dorazit právě včas, aby viděl stoupat k nebi bílý kouř, značící, že volba nového papeže byla dokonána.

K plánům s novým Svatým otcem možná Rodmana povzbudil výsledek jeho cesty do KLDR, kde trávil čas s diktátorem Kim Čong-unem. Tomu sliboval přátelství do konce života, bavil se s ním na basketbalovém zápase a spořádali kila nudlí a sushi.

Královská večeře v obrovském paláci. Rodman si užíval v zemi, kde většina lidí trpí chudobou, velkého luxusu.
Královská večeře v obrovském paláci. Rodman si užíval v zemi, kde většina lidí trpí chudobou, velkého luxusu.

V srpnu prý za ním dokonce jede na dovolenou, navíc nabízel urovnání diplomatické války se Spojenými státy. Jejich prezident Barack Obama má prý Kimovi zavolat, protože lídr komunistické země na to čeká.

„Řekl mi, že nechce válku. To, na co čeká, je telefonát od prezidenta Obamy,“ uvedl Rodman po návratu z KLDR, kde byl prvním významným Američanem na návštěvě.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud