VIP Sport

31. července 2013 • 09:40

Pomsta Bieberovi: Šlápnul jsi na logo, my šlápneme na tebe!

Autor: rou
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zpěvák Justin Bieber není u hokejových fanoušků zrovna na vrcholu popularity, což před třemi týdny dovršil ve chvíli, kdy se v šatně Chicaga dotkl Stanley Cupu a co víc – šlápnul při tom na klubové logo! Teď fanoušci Blackhawks připravili vydařenou pomstu: oni šlapou na Biebera.Šlápnul jsi nám na logo, my ti šlápneme na obličej. Tedy aspoň obrazně. Nějak tak přemýšlela skupinka fanoušků Chicaga, kteří rozjeli svoji pomstu kanadské popové hvězdičce.

Napoprvé neuspěli, když je ochranka nenechala rozvinout jejich reprodukci Bieberova obličeje v nadživotní velikosti přímo u Stanley Cupu.

Tak se rozhodli, že na zpěvákovu podobiznu budou šlapat všude, kde to půjde. A výsledky posílat na twitterový účet @standOnBieber (šlápni si na Biebera). Tam se k nim připojují další a další fanoušci Chicaga, ale svou podporu jim vyjadřuje většina fanoušků bez ohledu na klubovou příslušnost.

„Když jsme viděli Justina Biebera nejen šlápnout na logo, ale dotknout se Stanley Cupu, byli jsme šokovaní,“ napsala trojice „zakladatelů“ serveru Yahoo.com.

„Abychom byli upřímní, začalo to jako vtipná pomsta, ale vzniklo něco, z čeho cítíme hrdost fanoušků Blackhawks a obecně obyvatel Chicaga,“ vykládají Chris, Mark a Josh a hned dodávají, že je všechno míněno v dobrém. „Je to všechno v legraci, nejsme žádní nenávistní magoři.“

Justin Bieber v kabině Chicaga pózoval se Stanley Cupem. Řadu fanoušků to pořádně namíchlo...
Justin Bieber v kabině Chicaga pózoval se Stanley Cupem. Řadu fanoušků to pořádně namíchlo...

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud