VIP Sport

14. srpna 2013 • 11:10

Nová SEXY zbraň! Proti Plzni bude Spartě fandit už i Dočkalova žena

Autor: top
###BLOK-TOP-VIDEA###

Sparťané, radujte se! Řady fanynek letenského klubu rozšířila nová kráska. Je to Kamila, sexy novomanželka čerstvé posily Lavičkovy družiny Bořka Dočkala (24)!Poprvé bude od srdce fandit Spartě už v sobotním mači podzimu proti Plzni, v němž by Dočkal mohl absolvovat premiéru v rudém dresu.

Vzdala se školy

Je to holka do nepohody. Poslední tři roky doprovázela Bořka na štacích v norském Trondheimu i tureckém Konyasporu a kolikrát to pro ni nebylo jednoduché.

„Rozhodla se, že přeruší studium a bude v Konyi se mnou. Jenže většinu času musela zvládnout o samotě, protože my jsme byli hodně zavření na báze,“ líčil už dříve Dočkal.

„Místo pro život si představuju trošku jinak. Zatímco v Česku si v každém větším městě najdete oblíbená místa, kde se najíte a posedíte, v Konyi byl tohle problém,“ vzpomíná na těžké chvíle.

Bořek Dočkal předvedl svou přítelkyni Kamilu v únoru na Fotbalistovi roku, v červnu se pak vzali
Bořek Dočkal předvedl svou přítelkyni Kamilu v únoru na Fotbalistovi roku, v červnu se pak vzali

Posel dobrých zpráv

V Norsku už se jim žilo lépe. A byla to Kamila, která tam loni na podzim Bořkovi jako první zvěstovala skvělou zprávu z Česka, že je poprvé v nároďáku.

„Ani jsem nevěděl, že trenér nominaci oznamuje. Protože jsme měli volno, tak jsem celkem dlouho spal a až pak mě přítelkyně upozornila, že se tam objevilo i moje jméno,“ přiznal před časem Dočkal.

Není divu, že před dvěma měsíci pojal Kamilu za manželku. S touhle kráskou se jistě neztratí ani ve Spartě!

 
Články odjinud


Články odjinud